Press "Enter" to skip to content

ମୋଦି ଙ୍କ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସମସ୍ତ ଦେଶ ବାସି ହେବେ ଉପକୃତ କଣ କଲେ ଘୋଷଣା ଜାଣନ୍ତୁ – Braking news

ଦେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କ-ରୋନା ସଙ୍କଟର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଅନେକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ୍ 21 ରୁ 18 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଟୀକାକରଣ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।

ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟୀକାକରଣର 25 ପ୍ରତିଶତ ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଗ୍ରହଣ କରିବେ

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପ୍ରିଲ 30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଉଥିବା ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହେବ। ତେବେ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାଗୁଡ଼ିକୁ 25 ପ୍ରତିଶତ ଟିକା ଯୋଗାଣ ପୂର୍ବପରି ଜାରି ରହିବ।

ବେସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଟୀକାକରଣର ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ 150 ରୁ ଅଧିକ ସର୍ଭିସ ଚାର୍ଜ ଆଦାୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ l

ତୃତୀୟ ତରଙ୍ଗରେ ପିଲାମାନେ ପୀଡିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2 ଟି ଟିକା ଉପରେ ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କ-ରୋନା ଟିକା ଉପରେ ମଧ୍ୟ କାମ ଚାଲିଛି ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BREAKING NEWSMore posts in BREAKING NEWS »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *