Press "Enter" to skip to content

ରାଜଧାନୀ ରେ ମାତିଛନ୍ତି ପୁରୁଷ ବେ-ଶ୍ୟା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ଦେଉଛନ୍ତି ଶା-ରୀରିକ ସୁଖ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି – VIRAL NEWS

ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବର ହେଉଛି ଦେଶର ନମ୍ବର ୧ ସ୍ମାର୍ଟସିଟି। ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଥିବା ବିବାହିତା ନାରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଛି ପୁରୁଷ ବେଶ୍ୟା ସଂସ୍ଥା ବା ଜିଗଲୋ। ଏମାନେ ଘରେ ସ୍ୱାମୀ ନଥିବା ବେଳେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରନ୍ତି ଏବଂ ବଦଳରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ସଂସ୍ଥା ଗୁଡ଼ିକ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଖୁଲାମଖୁଲା ମାତିବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହା ଓଡ଼ିଶାର ପାଣି ପାଗ ପାଇଁ କ୍ଷତିକର ହୋଇପାରେ।ନିକଟରେ ବମ୍ବେ ର କୋର୍ଟ ଏକ ନିଷ୍ପତି ଶୁଣାଇଥିଲେ କି ବେଶ୍ୟା ବୃତି ଅପରାଧ ନୁହେଁ।ସାବାଳିକା ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ଇଛାରେ ଏହି ବୃତି କରିପାରିବେ।କିନ୍ତୁ କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି ପୁରୁଷ ବେସ୍ୟା ? ଯାହାକୁ ସାଧାରଣତଃ ଜିଗାଲୋ କୁହାଯାଏ।

ମାନେ ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ଶ୍ରେଣୀର ମହିଳା ମାନେ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ସେମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦିତ ଯୁବକ ମାନଙ୍କୁ ବୁକ କରିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଇଛାରେ ପୁରୁଷ ମାନେ ସମ୍ଭୋଗ ସୁଖ ଦେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ।ବିଦେଶ ରେ ପ୍ରାୟତ ଏହା ହୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏବେ ଓଡିଶା ର ରାଜଧାନୀ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲାଣି।ନିକଟରେ ଏକ ହୋଟେଲ ନାମରେ ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି। ଏବେ କେତେକ ଜିଗଲୋ ସଂସ୍ଥା ହୋମ ଡେଲିଭରି ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଓଡ଼ିଶାରେ ଏହି ସୁବିଧା ଆଗରୁ ନଥିଲା। ଲଜ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି କାମ କେହି କରୁନଥିଲେ।ସାଧାରଣତଃ ସୁନ୍ଦର ବା ହାଣ୍ଡସମ ଦେଖାଯାଉଥିବା କଲେଜ ପିଲା ମାନେ ଏହାକୁ ଆପଣେଇ ନେଲେଣି।ଏହାଦ୍ୱାରା ପୁରୁଷ ମାନେ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ପାଇବା ସହିତ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି। ଗୋଟେ ରାତିକୁ ହାରାହାରି ଏମାନେ 5000 ରୁ 10000 ଯାଏଁ ଉପାର୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି।

ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି , ନିଜ ଶରୀର ର କ୍ଷୁଧା ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ସେମାନେ କଲ ବୟ ର ସାହାରା ନିଅନ୍ତି। ଏହା ସାଧାରଣତଃ ବିଦେଶ ରେ ଚଳି ଆସୁଥିଲା।କିନ୍ତୁ ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ହେବା ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ରୂପ ରେଖ ବି ବଦଳିଗଲାଣି ।

ଓଡ଼ିଶାର ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ମଧ୍ୟ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ସଭ୍ୟତା ଧସେଇ ପଶିଆସିଲାଣି। କିଛି ଜାଗାରେ ଏହି କଲ ବୟ ବା ପ୍ଲେ ବୟ ବା ଜିଗାଲୋ ସେବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲାଣି।ଅନେକ ପୁରୁଷ ଫେକ ଆଇଡି ଖୋଲି ଫେସବୁକ ରେ ଏହି ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି।

ଫେସବୁକ ରେ ଏହି ଜିଗଲୋ ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିଗଲାଣି। ଏମାନେ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକୁୱେଷ୍ଟ ପଠାଇ ପଟାଉଛନ୍ତି। ଏବଂ ଏହା ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ଅଟେ।ସାଧାରଣତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସେବା ଏବେ ସକ୍ରିୟ ହେଉଛି I ମହିଳା ମାନେ ବୁକ କରିବା ପରେ ହୋଟେଲ ଭିତରେ ଚାଲୁଛି ଗୁପ୍ତ ଖେଳ ।

ଆଉ ଭଲ ପଇସା ସହିତ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ମିଳିଯାଉଥିବାରୁ ଯୁବକ ମାନେ ବି ଏଥିରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଏହାକୁ ନେଇ ଏକ ଟେଲିଭିଜନ ରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସାରିତ ହେଇଥିଲା। ଏବେ ସମୟ ଆସିଛି ଓଡିଶା ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଚିହ୍ନଟ କରି ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାର।ନଚେତ ଆଗାମୀ ସମୟ ରେ ଯେ ଯୁବ ପିଢ଼ି ଙ୍କୁ ଏହା ପଥଭ୍ରଷ୍ଟ ନକରିବ ତାହା କିଏ କହିବ ?ଏହା ଦ୍ୱାରା ଓଡ଼ିଶାର ସଂସ୍କୃତି ଅପଭ୍ରଂଶ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ପୂର୍ବାନୁମାନ ହେଉଚି।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *