Press "Enter" to skip to content

କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ ର ଏହି କୁନି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବେ ହେଇଯାଇଛନ୍ତି ଏତେ ବଡ଼ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ – Bollywood

ବଲିଉଡର ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କବି ଖୁସୀ କଭି ଗମ ର ଫିଲ୍ମ ରେ କିଙ୍ଗ ଖାନ 2001 ମସିହାରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଲୋକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଆଜିବି l

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଲଭିକା ରାଜ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖୁବ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଥିଲା l

ସୂଚନା ପାଇଁ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ 2017 ମସିହାରେ ଜୟଦେବ ନାମକ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ସୁଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଆକ୍ସନ୍-ପ୍ୟାକ୍ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *