Press "Enter" to skip to content

ସାରା ଜୀବନ ଦୁଖୀ ରୁହନ୍ତି ଏହି ଦୁଇଟି ନାମକ ନାରୀ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ନାଁ ୟା ଭିତରେ ନାହିଁ ତ? Astrology

ବିବାହର ବନ୍ଧନ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାରଣ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ପୁଅ ଏବଂ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ଝିଅ ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧିବା ପରେ ସାତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ କରିଥିଲେ l ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସୂତ୍ର ହେଉଛି ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାୟୀ ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀ ରହିଥାଏ |

ଝିଅ ଯିଏ ନିଜ ପରିବାର ଛାଡି ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରେ, ସେହି ଝିଅର ଅନେକ ଆଶା କେବଳ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସାଥୀତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାରା ତାଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଇଚ୍ଛାର ମୂଲ୍ୟ, ସେଠାରେ ଅଛି |

ଏତେ ପରିମାଣରେ ଯେ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୁଏ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜୀବନସାରା ହୃଦୟ ସହିତ ସମର୍ଥନ କରେ ଏବଂ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ତାଙ୍କୁ ସମାନ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ କରେ | ସମୟର ଗତି ସହିତ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଅନୁଭବ ଏଥିରେ ବଢ଼ିଯାଏ l

କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଅସୁବିଧାରେ ରୁହନ୍ତି କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀମାନେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କର 2ଟି ନାମ କିଏ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ? ପତ୍ନୀମାନେ ଜୀବନସାରା ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି l

ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଏକତ୍ର ଜୀବନ ଏବଂ ସୁଖକୁ କଳ୍ପନା କରନ୍ତି, ସେହି ସ୍ୱାମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନସାରା କେବଳ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଦୁଖ ପାଆନ୍ତି ତେଣୁ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ସେହି ଦୁଇ ନାମୀ ପତ୍ନୀ କିଏ ଯିଏ ଏକଦା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଥିଲା ସୁଖ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ l

K ନାମକ ମହିଳାମାନେ

ଏହି ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରେମ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

ଏହି ମହିଳାମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅତୀତ ଅତୀତ ଏହିପରି ପ୍ରେମ ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସେ ସର୍ବଦା ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସେହିଭଳି ଭଲ ପାଇବା ଉଚିତ୍ କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଏକ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ |

ସର୍ବଦା ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର ଦିଅନ୍ତୁ, ସେ କୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ସେ କଣ କରନ୍ତି, କାହାକୁ ଭେଟନ୍ତି, ଆମକୁ ନ ଜଣାଇ ଆମକୁ କିଛି ନ ପଚାରି ସବୁକିଛି କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ପୁରୁଷ କାହା ଉପରେ ଏତେ ନିର୍ଭର କରିପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କହି ସବୁକିଛି କରିବା ଉଚିତ୍ l

ଏହି କାରଣରୁ K ନାମରେ ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବିରକ୍ତିକରତା ଦେଖାଯାଏ କାରଣ ଯେତେବେଳେ ବି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନକରନ୍ତି ସେମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି l ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି l

P ନାମକ ମହିଳାମାନେ

P ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସେ ସର୍ବଦା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ସତର୍କ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇ ସେନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ସହିତ ସେବା କରନ୍ତି |

ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଯେ ସେ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟତ୍ର ଯିବି କେବଳ ସେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ 24 ଘଣ୍ଟା ସବୁ କାମ ଛାଡି କେବଳ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ନିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଭଳି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ସେହି ମହିଳାମାନେ ଏହା ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ କ୍ରୋଧିତ ଘରେ ବସିଥା’ନ୍ତି l

ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ ଏବଂ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ସବୁ ବିଷୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *