Press "Enter" to skip to content

ମୋଦିଙ୍କ ଗୋଟେ ଦିନ ର ଖାଇବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ମୋଦିଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଦିନର ଖାଇବା ଖର୍ଚ୍ଚ କେତେ – special report

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏପରି ଏକ ନାମ ଯାହା ଆଜିର ସମୟରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ କୌଣସି ପରିଚୟର ପ୍ରତୀକ ନୁହେଁ ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ରାଜ କୌଶଳୀ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା l

ସେଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରୁ ଖାଦ୍ୟକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥାଏ l ତେବେ, ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିଜେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି l

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସରକାରୀ ସହାୟତା ନେଉନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କ’ଣ ଖାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ କେତେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ତାହା ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିବେ l ତେଣୁ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଆମେ ଜାଣିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଦିନିକିଆ ଭୋଜନ ଖାଇବାକୁ କେତେ ସମୟ ଲାଗେ l

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କ’ଣ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ ସର୍ବଦା ଅବଗତ ଅଛନ୍ତି l ତାଙ୍କର ରୁଟିନ୍ ସକାଳ ପାଞ୍ଚଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଯୋଗ କରନ୍ତି, ତା’ପରେ ତା’ପରେ, ସକାଳ 7:00 ରେ, ସେ ଜଳଖିଆ ଖାଆନ୍ତି l ଏହି ସ୍ନାକ୍ସରେ ଧୋକଲା ଥାପ୍ଲା କିମ୍ବା ପୋହା ଅଧିକ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 50 ରୁ 60 ଟଙ୍କା ଅଟେ l

ଏଥି ସହିତ ପିଏମ ମୋଦୀ ରୁଟି, ସାଲାଡ କଦଳୀ, ମସୁର ଡାଲି, ଚାଉଳ ଏବଂ ମିଠା ଖାଇ ଦୁଇରୁ ତିନୋଟି ରୋଟି ନେଇଥାନ୍ତି l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନବରାତ୍ରିରେ ପୂରା 9 ଦିନ ଉପବାସ ପାଳନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଦିନରେ ମାତ୍ର 1 ଫଳ ଖାଇଥା’ନ୍ତି l ଏହା ସହିତ, ସେ ତାଙ୍କ ଗଳାର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ଭାଷଣ ଦିଅନ୍ତି, ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ସେ ଗଳାକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଉଷୁମ ପାଣି ନିଅନ୍ତି l

ଏହି ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପରେ, ସହଜରେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଏପରି ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ସକାଳରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତି l

ବେଳେବେଳେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଆମ ଖାଦ୍ୟର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ମସଲା, ଭଜା ଏବଂ ଭଜା ଇତ୍ୟାଦି ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥାଉ, କିନ୍ତୁ ଆମର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସର୍ବଦା ସାଧା ଏବଂ ସରଳ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ଏହା ଫିଟ୍ ରହିବାର ରହସ୍ୟ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.