Press "Enter" to skip to content

ଏହିପରି ଝିଟିପିଟି ଦିଏ ଖରାପ ସମୟର ସଂକେତ ଅଣଦେଖା ଭୁଲରେ ବି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ମାଡି ଆସିବ ବିପଦ – Adhyatmika

ଆମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଚିହ୍ନ ଥାଏ | କିନ୍ତୁ, ଏହା ଜରୁରୀ ଯେ ଆମେ ସେହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ଆମ ସହିତ କ’ଣ ଘଟିବ ଜାଣିବା | ତଥାପି, ଆମେ କିଛି ଚିହ୍ନକୁ ଅଣଦେଖା କରୁ |

ଯେହେତୁ ଘରେ ରହୁଥିବା ଝିଟିପିଟି ଖରାପ ସମୟକୁ ସୂଚିତ କରେ | କିନ୍ତୁ, ଆମେ ପ୍ରାୟତ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିଥାଉ | ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଘରେ ରହୁଥିବା ଝିଟିପିଟି ଆମକୁ ଆସୁଥିବା ଖରାପ ସମୟକୁ କିପରି ସୂଚାଇଥାଏ

ଏହିପରି ଘରେ ରହୁଥିବା ଝିଟିପିଟି ଖରାପ ସମୟର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଘରେ ରହୁଥିବା ଝିଟିପିଟି ଆମକୁ ଖରାପ ସମୟର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ l ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏକ ଝିଟିପିଟି ଶରୀର ଉପରେ ପଡ଼ିବା ଉଭୟ ଶୁଭ ବା ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ଝିଟିପିଟି ପୁରୁଷଙ୍କ ବାମ ଅଙ୍ଗରେ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଡାହାଣ ଅଙ୍ଗରେ ପଡ଼ିବା ଅନୁଚିତ l ଅନ୍ୟ ପଟେ ଯଦି ଏହା ବିପରୀତ ତେବେ ଏହା ଶୁଭ ଅଟେ l ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଘରେ ରହୁଥିବା ଝିଟିପିଟି କିପରି ଖରାପ ସମୟର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ l

ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଏକ ଝିଟିପିଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼େ ତେବେ ଏହା ଅପମାନଜନକ ବୋଲି ଧରାଯାଏ l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି କାରଣରୁ ତୁମର କାମ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ଘରେ ଝଗଦା ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ତେଣୁ, ଏହି ଉପାୟରେ ତୁମ ଉପରେ ପଡୁଥିବା ଝିଟିପିଟି କୁ କେବେବି ଅଣଦେଖା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ l

ସେହିଭଳି ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିଣିବାକୁ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଫ୍ଲାଟ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସେଠାରେ ଏକ ମୃ-ତ ଝିଟିପିଟି ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେହି ଘର କିମ୍ବା ଫ୍ଲାଟକୁ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ l ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଘଟଣା l ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ l

ସେହିଭଳି ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ରାସ୍ତାରେ କୌଣସି ଝିଟିପିଟି ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଅପମାନଜନକ ବୋଲି ଧରାଯାଏ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ l ଯଦି ସମ୍ଭବ ସେହି ଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ l

ଝିଟିପିଟି ଭଲ ସମୟର ଏପରି ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ଝିଟିପିଟି ଠାରୁ ପାଇଥିବା ଖରାପ ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ କହିବି ଯାହା ଝିଟିପିଟି ସୂଚାଇଥାଏ l ଯଦି ଗୋଟିଏ କପାଳ ଆପଣଙ୍କ କପାଳରେ ପଡେ ତେବେ ଏହା ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ l

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ l ସେହିଭଳି, ଡାହାଣ କାନରେ ପଡ଼ିଥିବା ଏକ l ଝିଟିପିଟି ଅଳଙ୍କାର ପାଇବା ଏବଂ ବାମ କାନରେ ପଡ଼ିବା ବୟସ ବଢ଼ିବାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ l

ଯଦି ଝିଟିପିଟି ନାକ ଉପରେ ପଡେ ତେବେ ଏହା ଭାଗ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ l ବାମ ଗାଲରେ ପଡ଼ିଥିବା ଝିଟିପିଟି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ l ସେହିଭଳି, ଯଦି ଗୋଟିଏ ଝିଟିପିଟି ବେକ ଉପରେ ପଡ଼େ ତେବେ ଏହା ଖ୍ୟାତିର ସଙ୍କେତ ଅଟେ l

ଯଦି ଗୋଟିଏ ଝିଟିପିଟି ବ୍ୟକ୍ତିର ପିଠିର ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ପଡେ ତେବେ ଏହା ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ଅଟେ l ସେହିଭଳି ଯଦି ଗୋଟିଏ ଝିଟିପିଟି କାହାର ଡାହାଣ ହାତରେ ପଡ଼େ ତେବେ ଏହା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପ୍ରାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *