Press "Enter" to skip to content

ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ଙ୍କ ଠୁ 10 ଗୁଣା ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଥରେ ଦେଖିଲେ ହିଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ – Bollywood

ମଣିଷମାନେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଖି ସମଗ୍ର ପରିବାର କିପରି ହେବ ତାହା ଜାଣିପାରିବା | ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କଥା ଆସେ ଆମେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କୁ କିପରି ଭୁଲି ପାରିବା l

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏକ ବର୍ଷ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରହିବା ସମୟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ l

ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କାୟନାତ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି l ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସ୍ମରଣୀୟ l 90 ଦଶକର ସୁନ୍ଦର ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ ଯିଏ ଆଜି ଆମ ସହିତ ନାହାଁନ୍ତି l ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ସେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଭାବରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

1993 ମସିହାରେ ସେ ଏକ 8 ମହଲା କୋଠରୀରୁ ଖସିଯିବା ପରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା କିପରି ଘଟିଛି ତାହା କେହି ଜାଣିପାରି ନାହାଁନ୍ତି | ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ କିମ୍ବା ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା, ଏହି ପୁରା ମାମଲାକୁ ଘୋଡାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା l

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କାୟନାତ ଆରୋରାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ କାୟନାତ ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତାଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି l

କାୟନାତ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ କୋଟି କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛିନ୍ତି l କାୟନାତ ଆରୋରା 2013 ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ l କାୟନାତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 136 କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା ​​l

କାୟନାତ ଆରୋରା ଅନେକ ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ l କାୟନାତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରନ୍ତି ସଭିଏଁ ସେଆର ଲାଇକ୍ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.