Press "Enter" to skip to content

ବଲିଉଡ ର 5 ଜଣ ଗର୍ବୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି – Bollywood

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତାର ଉଚ୍ଚତାକୁ ଚୁମ୍ବନ କରେ, ତା’ର ପାଦ ସର୍ବଦା ଭୂମିରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | କାରଣ ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ସଫଳ ହେବା ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କେଉଁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ | କେହି ଜଣେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଖରାପ ଦିନକୁ କେବେବି ଭୁଲିଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କାରଣ ଯଦି ସେ ମନେ ରଖିଥିବେ ସେ ଯାହା ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ କେବଳ ଭୂମିରେ ଲାଗି ରହିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବେ ନାହିଁ | ଖ୍ୟାତିର ନିଶା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ନିଶା l କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ସତ୍ତ୍ ଏକ ସରଳ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଗର୍ବର କୌଣସି ଚିହ୍ନ ନାହିଁ | ସେହି ସମୟରେ, କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଗର୍ବରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ l

ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ସଫଳ କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଅହଂକାର ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ | ବେଳେବେଳେ ସେ ଏପରି କଥା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ କରେ l ପରଦାରେ ଥିବା ଏହି ନିରୀହ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଅହଂକାରୀ l ଆଜି ଆମେ ସେହି ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା l ଯାହାର ନାମ ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ l

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର – ଏହି ତାଲିକାର ପ୍ରଥମ ନାମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କଠାରୁ ଆସିଛି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଆଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କିନ୍ତୁ ସେ ବେଳେବେଳେ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ରାଗ ଯୋଗୁଁ ସେ ଅନେକ ଥର ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜ୍ୱଳାଇଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି l

ରେଖା – ଏଭରଗ୍ରୀନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖା ମଧ୍ୟ ଅହଂକାରୀ ହିରୋଇନ୍ ତାଲିକାରେ ଆସନ୍ତି l ତଥାପି, ତାଙ୍କୁ ଟିଭିରେ ଦେଖି କେହି କହିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ଅହଂକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଅନେକ ଥର ରେଖାଙ୍କ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି l ଯେତେବେଳେ ବି ଗଣମାଧ୍ୟମ ରେଖାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି, ରେଖା କ୍ରୋଧରେ ଲାଲ ହୋଇଯାଅନ୍ତି l

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ – ଏହି ତାଲିକାରେ ଡ୍ରାମା ରାଣୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ରାଖୀ କୌଣସି କାରଣରୁ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଅନେକ ତାରକା ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାଖୀଙ୍କ ନାମ ଗଣନା କରିଛନ୍ତି | ଏହାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ଅହଂକାର | ସେ ନିଜ ବିବୃତ୍ତି ପାଇଁ ସର୍ବଦା ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି l

ମଲାଇକା ଆରୋରା – ମଲାଇକା ଆରୋରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି | ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଡା କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ମଲାଇକା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର କଏଦ ହୋଇଛି l ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଭିକାରୀ ମଲାଇକାଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଗ ନଥିବାର ବାହାନା କରି ସେ ଏହାକୁ ଏଡାଇ ଯାଇଥିଲେ l

ହେମା ମାଳିନି – ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ହେମା ମାଳିନିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅହଂକାରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ l ଅନେକ ଥର କ୍ରୋଧରେ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ରାଗିଛନ୍ତି। କ୍ରୋଧରେ ହେମା ବେଳେବେଳେ ଏପରି କଥା କୁହନ୍ତି ଯାହା ଖରାପ ଲାଗେ l ନିକଟରେ ହେମା ବିମାନବନ୍ଦରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ତାଙ୍କୁ କେଉଁଠୁ ଆସୁଛି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତର ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଚିତ୍ର ଥିଲା l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.