Press "Enter" to skip to content

ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ତାରିଖ କଣ କୁହେ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ କଥା ଜାଣନ୍ତୁ – Jyotisa sastra

ସମସ୍ତେ ଏହି ଦୁନିଆରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସମସ୍ତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା ଆମ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଘଟେ ତେବେ କ’ଣ ହେଉଛି ସଫଳ ହେବା ଏବଂ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଭାଗ୍ୟର ମିଶ୍ରଣ ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ l

ସାଂଖ୍ୟ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁସାରେ ଆପଣ କେବେ ସଫଳତା ପାଇବେ l

ମୂଳାଙ୍କ 1

ଯଦି ତୁମେ ଯେକୌଣସି ମାସର 1 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛ, ତେବେ ତୁମର ଜୀବନର 22 ତମ ବର୍ଷ ତୁମ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ l ଏହି ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଟଙ୍କା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ l

ମୁଲାଙ୍କ 2

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମୂଳାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 2 ଅଟେ ଯେଉଁଥିରେ 2, 11, 20 ଏବଂ 29 ଥାଏ ତେବେ 24 ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରେ

ମୂଳାଙ୍କ 3

ଯେଉଁମାନେ 3 ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାର ଜନ୍ମ ତାରିଖ 3, 12, 21 ଏବଂ 30 ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ l ସାଂଖ୍ୟ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ତାରିଖଗୁଡ଼ିକରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ 32 ବର୍ଷରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି l

ମୂଳାଙ୍କ 4

ଯଦି ଆପଣ ଏକ 4 ଅଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ ତାରିଖ 4, 13, 22 ଏବଂ 31 l ତେଣୁ ତୁମର ସଂଖ୍ୟା 4 ଅଟେ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ସାଂଖ୍ୟ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁସାରେ, 4 ରେଡିକ୍ସ ଥିବା ଲୋକମାନେ 36 କିମ୍ବା 42 ବର୍ଷରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି l

ମୂଳାଙ୍କ 5

ଯାହାର ସଂଖ୍ୟା 5 ସେମାନଙ୍କର ଜନ୍ମ ତାରିଖ 5, 14 କିମ୍ବା 23, ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ 32 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସଫଳତା ଏବଂ ବହୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି l

ମୂଳାଙ୍କ 6

ଯଦି ଜନ୍ମ ତାରିଖ 6,15 ଏବଂ 24 ଅଟେ ତେବେ 25 ବର୍ଷ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ l ଏହି ବର୍ଷରେ,ସେମାନେ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଅନ୍ତି l

ମୂଳାଙ୍କ 7

ଯଦି ଆମେ 7 ସଂଖ୍ୟା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ 38, 44 ବର୍ଷ 7, 16 ଏବଂ 25 ରେ ଯେକୌଣସି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ମନେହୁଏ l

ମୂଳାଙ୍କ 8

ଯାହାର ଜନ୍ମ ତାରିଖ 8, 17, କିମ୍ବା 26, ସଂଖ୍ୟା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ 36 କିମ୍ବା 42 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଥାଏ l

ମୂଳାଙ୍କ 9

ଯଦି ଆପଣ 9,18 କିମ୍ବା 27 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ l ତେଣୁ ତୁମର ସଂଖ୍ୟା 9 ତେବେ ତୁମେ 28 ବର୍ଷରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ନାମ ପାଇବ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.