Press "Enter" to skip to content

ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ର ବାହାନା କରି ଚତୁର୍ଥୀ ରେ ନୂଆ ବୋହୁ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ ସକାଳେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ – special report

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ହନିମୁନ୍‌ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ କନ୍ୟାର ଘରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇବା ମାମଲା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି l ଏକାସାଙ୍ଗରେ ବର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିଷୟରେ ଲଜ୍ଜିତ ଏବଂ କାହା ସହିତ କିଛି କହିବାକୁ ଅସମର୍ଥ l

ବାସ୍ତବରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭଣ୍ଡ କୋଟୱାଲୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୀରଗପୁର ନିବାସୀ ସ୍ୱର୍ଗତ କିଶାନ ଗୋପାଳ ସୋନିଙ୍କ ପୁଅ ମନୋଜ ସୋନି 35,000 ଟଙ୍କାରେ ଦଲାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଝିଅ କିଣି ଘର ଭିତରେ ଚୁପଚାପ୍ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ହନିମୁନ୍ ଏହାପୂର୍ବରୁ ବର ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା l

କୁହାଯାଏ ଯେ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମସ୍ତ ଭାଇ ନିଜ ଘର ସ୍ଥିର କରିବା ପରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମନୋଜ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘର ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ମନୋଜ ଜଣେ ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ 35 ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ଏକ ଝିଅ କିଣିଥିଲେ l

ଏହା ପରେ ମଇ 4 ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମନୋଜ ତାଙ୍କ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘରେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ମନୋଜ ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଆଗରେ ସାତୋଟି ଶପଥ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ମନୋଜଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହନିମୁନ୍‌ ପାଇଁ କୋଠରୀକୁ ସଜାଇ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ବର ପଳାଇବା ପରେ ବର ସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ l

ବର ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ ରାତି ପ୍ରାୟ 11 ଟା ସମୟରେ ସେ ନିଜ କୋଠରୀରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କ ନୂତନ ବର କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି l ମନୋଜ ହୁଏତ ଭାବିଥିବେ ଯେ ଉତ୍ତାପ ହେତୁ ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ବାହାରେ ପବନରେ ବୁଲିବାକୁ କହିଥିଲେ l

ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆରାମ ପାଇଲେ ନାହିଁ, ସେ ମନୋଜଙ୍କୁ କିଛି ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ କହିଥିଲେ l ଏହା ପରେ ମନୋଜ ଔଷଧ ପାଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ତେଜରାତି ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀ ନିଖୋଜ ଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.