Press "Enter" to skip to content

ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବରଦାନ ଏହି ଜୁସ ମାସେ ପିଇଲେ ପାଇବେ ଦଶ ଗୁଣା ଅଧିକ ଶକ୍ତି – health tips

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଅନେକ ସମୟରେ ରସ ପିଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ କମ୍ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି l ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁବିଧା ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି କାରଣ ଆପଣ ଏହାକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଉପାୟରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ଆଜି ଆମେ କେବଳ ଏହା ବିଷୟରେ କହିବୁ l

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହି ସକାଳେ ରସ ନେଇପାରିବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସକାଳର ଭୋଜନ ପରେ କିମ୍ବା କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ 11 ଟା ପୂର୍ବରୁ ନେଇପାରିବେ l ଡାଳିମ୍ବ ମଞ୍ଜି ସହ ଆପଣ ଏଥିରେ ଥଗହମର ଶସ୍ୟ କିଛି ନେଇ ପାରିବେ l ଏହା ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ l

ଏହି ରସକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଏକ ମାସ ପାଇଁ ପିଅନ୍ତୁ ଆପଣ ସ-ମ୍ଭୋଗ ଶକ୍ତି 10 ଗୁଣା ପାଇବେ l

କାକୁଡିରେ ସର୍ବାଧିକ କ୍ୟାଲସିୟମ୍ ଥାଏ l ଏହା ଅପାରଗତାକୁ ମଧ୍ୟ ଦୂର କରିଥାଏ l ଯଦି ଗର୍ଭବତୀ ମା ଏହାକୁ ପିଅନ୍ତି ତେବେ ଜନ୍ମ ହେବାକୁ ଥିବା ପିଲା ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମନରେ ରହିବ l ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ, ରୋଗ ସହ ଲଢ଼ିବାର କ୍ଷମତା ବହୁତ ଅଧିକ ହେବ କୌଣସି ରୋଗ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଧରି ପାରିବ ନାହିଁ l

ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଚୟନ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ପଥର ନଥିବ l ପଥର ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚୟନ ନିଷେଧ l ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏହି ରସରୁ ଆପଣ କ’ଣ ଲାଭ ପାଇବେ?

ଉର୍ବରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ – ଡାଳିମ୍ବ ରସ ଟେଷ୍ଟୋଷ୍ଟେରନ୍ ହରମୋନ୍ ଏବଂ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଗଣନାକୁ ବଢାଇଥାଏ l ଏହା ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ଉର୍ବରତା ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ l

ଦୁର୍ବଳତା ଦୂର ହେବ – ଡାଳିମ୍ବ ରସରେ ଆଣ୍ଟି-ଅକ୍ସିଡାଣ୍ଟ ବ୍ୟତୀତ ଭିଟାମିନ୍ ଏବଂ ମିନେରାଲ୍ସ ଅଛି ଯାହା ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଦୂର କରିଥାଏ l

ରକ୍ତହୀନତା ଦୂର ହେବ – ଡାଳିମ୍ବ ରସରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣର ଆଇରନ୍ ଏବଂ ଫୋଲିକ୍ ଏସିଡ୍ ଥାଏ l ଏହା ରକ୍ତ ଅଭାବକୁ ଦୂର କରେ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟMore posts in ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.