Press "Enter" to skip to content

ଜନ୍ମରୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି 4 ଟି ରାଶି ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଛି ନାଁ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ Jyotisa sastra

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକର ନିଜସ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ତ୍ରୁଟି ରହିଛି କିନ୍ତୁ ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ଚାରୋଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ | ଯଦିଓ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପ୍ରୟାସ ବିନା କିଛି ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର କିଛି ପାଆନ୍ତି l ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ କେଉଁଗୁଡିକ l

ମେଷ – ମେଷ ରାଶି ପ୍ରଭୁ ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଜିଦ୍ଖୋର ଅଟନ୍ତି ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଥରେ କିଛି କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି l

ସେମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟନ୍ତି ତେଣୁ ସେମାନେ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେମାନେ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟନ୍ତି l ଯଦି ତୁମେ ବନ୍ଧୁତା କର ତେବେ ଏହାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭକ୍ତି ସହିତ କର l ତୁମେ ତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କୌଣସି ଭଲ ବନ୍ଧୁ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ଶତ୍ରୁତା କର ତୁମେ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପଥ ଖୋଲା ପାଇବ ନାହିଁ l

ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭରିଦିଏ l ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସବୁକିଛି ପାଆନ୍ତି ଅନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ତୁଳନାରେ କମ୍ ସଂଘର୍ଷ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସୁଖ ସହଜରେ ପାଇଥା’ନ୍ତି l

ବିଛା – ଭାଗ୍ୟବାନ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ମଙ୍ଗଳ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ରାଶିର ଅଟେ | ବିଛା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଚତୁର ଅଟନ୍ତି କାରଣ ବିଛାରାଶି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାମାନ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଅଟନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ମନରେ ଜିନିଷ ଲୁଚାଇବାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି l

ମେଷମାନଙ୍କ ପରି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ l ଏହାର ମଧ୍ୟ ଏକ କାରଣ ଅଛି l

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଏତେ ସହଜରେ ଲୁଚାନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଘୃଣା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣ କଦାପି କଳ୍ପନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ l ତେଣୁ ଯଦି ସେମାନେ ତୁମ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି ତେବେ ତୁମର ଆଗରୁ କୌଣସି ଧାରଣା ରହିବ ନାହିଁ l ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଶତ୍ରୁତା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ l

ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ l ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ଏବଂ କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଜିନିଷ ପାଆନ୍ତି l ସେମାନେ ଯେତେ ଖରାପ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସହଜରେ ଏଥିରୁ ବାହାରି ପାରିବେ l

ମକର ରାଶି – ଶନି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି l ସେମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜର ଶକ୍ତି ଦେଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ଶନି ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ l ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ l

ଶନିଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଗୁଣ ହେଉଛି ଏହା ହୁଏତ ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦେଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଯିଏ ଏହାକୁ ଦିଏ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଇଥାଏ | ସେଥିପାଇଁ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନରେ ବିଳମ୍ବ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଯାହା ଭାବିଥିଲେ ତାହା ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି l

କୁମ୍ଭ – କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବେଳେବେଳେ ଶନି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ପରୋପକାରୀ ଗୁଣ ଅଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ପରିଶ୍ରମୀ ଅଟନ୍ତି | ଶନି ସର୍ବଦା ଭଲ ଏବଂ ଦୟାଳୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେଣୁ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଏହି ଦୟାଳୁତା ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସେମାନଙ୍କୁ ଶାନୀଙ୍କ କୃପା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ କରାଏ l ଏହିପରି ଶନିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ସେ ସବୁକିଛି ପାଆନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.