Press "Enter" to skip to content

ନାବାଳକ ଛାତ୍ର ଙ୍କ ସହ ଫେରାର ହେଲେ ଦିଦି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଲଜ୍ୟା Viral news

ହରିୟାଣାର ପାନିପତ ସହରରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି l ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କଳଙ୍କିତ ହୋଇଛି l ଏକ ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କର 17 ବର୍ଷର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରିବା ପରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି l ପାନିପତର ଦେଶରାଜ କଲୋନୀରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରୁଥିବା ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରିଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା l

ଛାତ୍ରଙ୍କ ବାପା ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦାଖଲ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପୂର୍ବପରି ମେ 29 ରେ ଅପରାହ୍ନ 2 ଟାରେ ପାଠପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେବେଠାରୁ ସେ ଆଉ ଫେରି ନଥିଲେ l

ଯେତେବେଳେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ ଏ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା ସେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି କହି ନଥିଲେ l ତା’ପରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବାପା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନିଖୋଜ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ l

ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପୋଲିସ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପହରଣ ମାମଲାରେ ଉଭୟ ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି l ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମିଳିଲା ନାହିଁ ନିଖୋଜ ହେବା ପରଠାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ନମ୍ବର ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଉଛି | ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ଶିକ୍ଷକ l

ନାବାଳିକ ଜଣକ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଶିକ୍ଷାଦାନ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ l ତାଲାବନ୍ଦ ହେତୁ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ହେତୁ ଛାତ୍ର ଜଣକ ପ୍ରତିଦିନ ଚାରି-ଚାରି ଘଣ୍ଟା ପାଠ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ 29 ମଇରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଯେ ଦୁହେଁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି l କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜ ଘରୁ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି l ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ନାମରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କର ଏକ ସୁନା ମୁଦି ଅଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.