Press "Enter" to skip to content

ହାତ ର ଏହି ରେଖା କହିଥାଏ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଧନବାନ ହେବେ ନା ନାହିଁ ଜଲଦି ଦେଖନ୍ତୁ jyotisa Sastra

ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ଶନି ରେଖା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସିଧା ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ଆଙ୍ଗୁଳିର ତଳ ଅଂଶକୁ ଆସିଥାଏ ଯାହାକୁ ଶନି ପର୍ବତ କୁହାଯାଏ ତେବେ ସେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତି l ଯଦି କାହାର ପାପୁଲିରେ ଏହି ରେଖା ଶନି ପର୍ବତକୁ ଆସେ ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି l

ଅନ୍ୟ ପଟେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାପୁଲିରେ ଶନି ପର୍ବତରେ ଏକ ଯାଇ ଥାଏ ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରେ ଏବଂ ଭଲ ସମ୍ମାନ ପାଇଥାଏ l ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରନ୍ତି l

ଅନ୍ୟ ପଟେ ଯଦି ହାତରେ ଶନି ପର୍ବତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଏକରୁ ଅଧିକ ଲାଇନ ଥାଏ କିମ୍ବା ଯଦି ଜାଲ ପରି ଆକୃତି ଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଶନିର ଦଶା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l

ଏହା ଭଲ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ | ଏହା ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁବେଳେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଥାଏ l ଅନ୍ୟ ପଟେ ଯଦି ଶନି ପର୍ବତକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଏକ ରେଖା ଅଟକିଯାଏ ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଳି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ l

ଯଦି ଶନିଙ୍କ ପର୍ବତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଉଚ୍ଚକୁ ବଢ଼ିଯାଏ ଏବଂ ସେହି ପର୍ବତ ଉପରେ ଏକ ରେଖା ଅତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ତିଆରି ହୁଏ ତେବେ ଏହା ରାଜ ଯୋଗର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଧନୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣନା କରାଯାଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.