Press "Enter" to skip to content

ସ୍ତ୍ରୀ ଗ-ର୍ଭ-ବ-ତୀ ହେବାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଟେନସନ ହୋଇ ଭାବନ୍ତି ଏହିସବୁ କଥା ଜାଣନ୍ତୁ କଣ – special report

ଯେକୌଣସି ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ, ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ହଁ, ଜଣେ ମହିଳା ଗ-ର୍ଭବତୀ ହେବା ମାତ୍ରେ ସମଗ୍ର ଘରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯାଏ | ଏହି ଦମ୍ପତି ସବୁଠାରୁ ଖୁସି, କାରଣ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ବଂଚିବା ଏବଂ ବଢ଼ିବା ଦେଖିବେ l

ଜଣେ ମହିଳା ଗ-ର୍ଭବତୀ ହେବା ମାତ୍ରେ ସମଗ୍ର ଘରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯାଏ l ଏହି ଦମ୍ପତି ସବୁଠାରୁ ଖୁସି, କାରଣ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ବଂଚିବା ଏବଂ ବଢ଼ିବା ଦେଖିବେ l ଗ-ର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ମନୋବଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ l ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ମନ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ କିଛି କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ l

ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଗ-ର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ମହିଳାଙ୍କ ମନରେ ଆସେ l କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଜଣେ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୁଅନ୍ତି l ହଁ, ସେମାନେ ପିତା ହେବାର ସୁଖ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଦିନ ଟେନସନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ l

ଏହି ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମନରେ ଆସେ

ପୁରୁଷମାନେ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଜଣେ ଭଲ ପିତା ହୋଇପାରିବେ କି ନାହିଁ |

ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବା ଦାୟିତ୍ବ ବଢ଼ିଥାଏ |ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ର ଭୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରେ |

ସେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଭଲ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ କି ନାହିଁ | ଶିଶୁ ପରେ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ସେମାନେ ଟେନସନ୍ ହେବାକୁ ଲାଗନ୍ତି l

ପୁରୁଷମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ଯେ ଶିଶୁ ପରେ ସେମାନେ ପୂର୍ବ ପରି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ରହିପାରିବେ ନାହିଁ l

ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ବ ସହିତ ଆସୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣାରେ ସେମାନେ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି l ଜଣେ ଗ-ର୍ଭବତୀ ମହିଳା ପ୍ରସବ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଭୟଭୀତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତି l

କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପୁରୁଷ ପ୍ରସବ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରସବ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଖି ସେ ଟିକେ ଟେନସନ୍ ହୁଅନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.