Press "Enter" to skip to content

LIC ରେ ବଡ଼ ନିଯୁକ୍ତି ଦରମା 75000 କେମିତି ଆବେଦନ କରିବେ ଦେଖନ୍ତୁ job alert

ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିଛି ଆସୋସିଏଟ୍ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଲାଇଫ୍ ଇନସୁରାନ୍ସ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଛି। LIC ର ହାଉସିଂ ଫାଇନାନ୍ସ ଲିମିଟେଡରେ ନିଯୁକ୍ତି ବାହାରେ | ଏଥିରେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍- lichousing.com ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ l

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ: –
ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ – 24 ମଇ 2021
ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ – 07 ଜୁନ୍ 2021 l

ଖାଲି ବିବରଣୀ: –
LIC ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ଏହି ନିଯୁକ୍ତିରେ ଆସୋସିଏଟ୍ ପଦବୀରେ ଏହି ନିଯୁକ୍ତି କରାଯିବ l

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା: –
ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଯେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିମ୍ବା ଗ୍ରାମୀଣ ପରିଚାଳନାରେ ଅତି କମରେ 55 ପ୍ରତିଶତ ମାର୍କ ସହିତ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ସମାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି

ବୟସ ସୀମା: –
ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ 01 ଜାନୁୟାରୀ 2021 ସୁଦ୍ଧା 23 ରୁ 30 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବା ଉଚିତ୍ l

ଦେୟ ସ୍କେଲ: –
ଏହି ପଦବୀରେ ମନୋନୀତ ହେବାକୁ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ 9 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବେତନ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ l

କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ: –
ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ, ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଅଫିସିଆଲ୍ ପୋର୍ଟାଲକୁ ଯାଆନ୍ତୁ l ୱେବସାଇଟ୍ ର ମୂଳପୃଷ୍ଠାରେ, କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଭାଗରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ l


ଏଥିରେ ଚାକିରି ସୁଯୋଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ CSR ନିଯୁକ୍ତି ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ l ଏଥିରେ, ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ କରିବାକୁ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ l
ବର୍ତ୍ତମାନ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପରେ ଆପଣ ଆବେଦନ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିପାରିବେ l ଆବେଦନ ଫର୍ମରୁ ଏକ ପ୍ରିଣ୍ଟ ବାହାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ l

ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା: –

ଏହି ଅନଲାଇନ୍ ପରୀକ୍ଷା ଚୟନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କଠାରୁ ନିଆଯିବ l ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାରର ଯୋଗ୍ୟତା ତାଲିକା ଆଧାରରେ ଚୟନ କରାଯିବ l ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଆପଣ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ୟାଟର୍ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.