Press "Enter" to skip to content

61 ହଜାର ଆକ୍ଟିଭା କୁ ବାଡେଇ 63,500 ଜୋରିମାନା ଇ-ଚାଲାଣ ଖୋଲିଲା ସବୁ ଗୁମର ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ହେଲା – Viral news

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ମାଇସୋରରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି l ଏଠାରେ ଥିବା ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ଉପରେ 63,500 ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଲଗାଇଛି l ଏହା ଶୁଣିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ଉପରେ କିପରି ଏତେ ଜୋରିମାନା ଲଗାଯାଇପାରିବ l

କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ଯେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ମାଇସୋର ସହରର ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଏକ ଆକ୍ଟିଭା ଉପରେ ଏଭଳି ଜୋରିମାନା ଲଗାଇଛି l ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବା ପରେ, ତୁମର ହୋସ ଉଡିଯିବ l

ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଆକ୍ଟିଭାର ଡ୍ରାଇଭର ହେଲମେଟ ନ ପିନ୍ଧି ଗାଡି ଚଳାଉଥିଲେ, ଯାହାକୁ ପୋଲିସ ଧରିଥିଲା l ପୋଲିସ ଏହାର ଇ-ଚାଲାଣ ଡିଭାଇସରେ ଧରାଯାଇଥିବା ଆକ୍ଟିଭାଙ୍କ ପଞ୍ଜୀକରଣ ନମ୍ବରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା l ପୋଲିସ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଛି ଯେ ଧରାଯାଇଥିବା 2015 ଆକ୍ଟିଭା ମଡେଲରେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ ମାମଲାରେ ମୋଟ 635 ମାମଲା ରହିଛି l

635 ମାମଲାରେ ଆକ୍ଟିଭା ଉପରେ ମୋଟ ଜରିମାନା ପରିମାଣ 63,500 ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି l ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ମାଇସୋର ସହରରେ ନୂତନ ଆକ୍ଟିଭା ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ପୂର୍ବ ଶୋ’ରୁମ୍ ମୂଲ୍ୟ 61,688 ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ l ଏହାର ସରଳ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସେଠାରେ ନଥିବା ସ୍କୁଟରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାଠାରୁ ଅଧିକ ସେମାନଙ୍କୁ ଜରିମାନା କରାଯାଇଛି l

ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟରରେ 63,500 ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଥିବା ସେ ସ୍କୁଟର ଛାଡି ସେଠାରୁ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିଲେ l ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି ସ୍କୁଟରଟି ଏହା ମଧୁପ୍ରସାଦ ନାମରେ କିଣାଯାଇଥିଲା l ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟର ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ l

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ଗାଡିର ପ୍ରଥମ ମାଲିକ ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ ‘ଡେଲିଭରି ନୋଟ୍’ ବିନା ବିକ୍ରି କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଜୋରିମାନାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିମାଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ l ଗାଡି ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ହେଉଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହାତ ମାଲିକଙ୍କୁ ଗାଡି ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦସ୍ତଖତ ହୋଇଥିବା ଡିଟେଲସ ପାଇବା l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.