Press "Enter" to skip to content

ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ସୁଖମୟ କରିବାପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି 5 ଟି କାମ ଜୀବନସାଥୀ ସାରାଜୀବନ ଭଲ ପାଇବେ – special report

ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସଫଳତାର ରହସ୍ୟ ଲୁଚି ରହିଥାଏ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ବିଷୟ ଜାଣନ୍ତି ସେମାନେ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଝଗଡା ଏବଂ ଟେନସନ ପରିସ୍ଥିତି ଥାଏ, ସେମାନେ ସର୍ବଦା ବିବ୍ରତ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜିତ ହୁଅନ୍ତି | ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତି, ଧନ, ପଦ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସତ୍ଵେ ଜୀବନର ପ୍ରକୃତ ସୁଖ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି |

ଗ୍ରହ ଗତିର ପ୍ରଭାବ |

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତି ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ, ସେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇଥାଏ | ସେହି ସମୟରେ, ଯେତେବେଳେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଫଳ ନକାରାତ୍ମକ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ସେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଖରାବ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ତେଣୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ଗୁରୁ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଭୂମିକା |

ଗୁରୁକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତଶୁଭ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଏ | ଏହା ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା | ବୃହସ୍ପତି ଦେବତାମାନଙ୍କର ଗୁରୁ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଏ | ବିବାହ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୁରୁଙ୍କ ଭୂମିକା ଏବଂ ସ୍ଥିତିର ବିଶେଷ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଏକ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଏକ କାରଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହାକୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସର ଏକ କାରକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି | ତେଣୁ ଏହି ଗ୍ରହର ଅବସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଆଯାଏ |

ଶନି ଦେବ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ

ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏପରିକି ଯେତେବେଳେ ଏହି ଗ୍ରହମାନେ ରାଶିଫଳର 1,4,7 ଏବଂ ଦଶମ ଘରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଅବସ୍ଥା ଦେଖାଯାଏ | ଏହା ସହିତ, ରାଶିଫଳର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ବସିଥିବା ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |
ପ୍ରତିକାର-

  • ଏକାଦଶୀକୁ ଶୀଘ୍ର ପାଳନ କରନ୍ତୁ |
  • ଗୁରୁବାର ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ |
  • ଶନିବାର ଦିନ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶନି ସହ ଜଡିତ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ |
    ଶୁକ୍ରକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କର |
  • ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |
  • ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ମିଛ କହିବା ଅଭ୍ୟାସଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ |
  • ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଘରେ ସଂଗଠିତ ହେବା ଉଚିତ୍ |
  • ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.