Press "Enter" to skip to content

ନୂଆ ବୋହୁ କୁ ନେଇ ଘରେ ପହଁଚିଲେ ବର ତା ପରେ ହେଲା ଜୋତା, ଚପଲ, ରେ ସ୍ୱାଗତ କାହିଁକି ଏମିତି ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ – Viral news

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହ କରେ ତା’ର ନୂଆ ବୋହୁ କୁ ବରର ପରିବାର ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ବାଣ୍ଡ ପାଟି ସହିତ ଅଭିବାଦନ କରାଯାଏ l ନୂତନ କନ୍ୟାକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ରୂପ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ରୀତିନୀତି କରି ନୂତନ କନ୍ୟାକୁ ସ୍ୱାଗତ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୁରୁଷ ନୂଆ ବିବାହ କରିଥିବା କନ୍ୟା କୁ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଗଲା l

ହଁ, ଯେତେବେଳେ ଘରଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବରକୁ ଦେଖି ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ଯୁବକକୁ ବୋହୁ ସହିତ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା l ସର୍ବଶେଷରେ ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ପଛରେ ସତ କଣ ଜଣା ପଡିଥିଲା l

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଉଛୁ ଏହି ବିଷୟ ବିହାରର ଅଟେ l ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ରୁପେଶ କୁମାର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଲୁଚିକରି ବିବାହ କରିଥିଲେ l

ଯେତେବେଳେ ରୂପେଶ କୁମାର ବିବାହ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ ସେଠାରେ ଏକ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ରୂପେଶ କୁମାରଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ l

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ରୁପେଶ କୁମାର ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସନ୍ତାନର ପିତା l ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଘରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଚୁପଚାପ୍ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ରୂପେଶ କୁମାର ବର ହୋଇ ନବବଧୂଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ କ୍ରୋଧ ହୋଇ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇମାନଙ୍କୁ ଡାକିଲେ l ଏବଂ ନବ ବିବାହିତା ବୋହୁ କୁ ଚାପୁଡ଼ା ସହିତ ଚପଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ l

ଯେତେବେଳେ ରୂପେଶ କୁମାରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଦିଆଯାଉଥିଲା, ନୂତନ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ରୂପେଶ କୁମାରଙ୍କୁ ପ୍ରହାର କରିଥିଲେ l ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ରୁପେଶ କୁମାର 3 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ତେଣୁ ତାଙ୍କର 1

ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି l ଏହା ସତ୍ୱେ ରୁପେଶ କୁମାର ତାଙ୍କ ପରିବାରଠାରୁ ଲୁଚି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ l କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରୂପେଶ କୁମାର ନିଜକୁ ବ୍ୟାଚେଲର ବୋଲି ଘୋଷଣା କରି ମୁଙ୍ଗର ଜିଲ୍ଲାର ଧରହରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ୱାହାଚ ଗାଁରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l

ଯେତେବେଳେ ନୂତନ କନ୍ୟା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ରୂପେଶ କୁମାର ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ସିନ୍ଦୁର ପୋଛି ଦେଇଥିଲେ l ଏହା ପରେ ସେ ମଙ୍ଗଲସୁତ୍ର ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ l l

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ସହମତି ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ l ଏହି ସମୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ରୂପେଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଅତିଷ୍ଠ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ l ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.