Press "Enter" to skip to content

ମୋଦି ଙ୍କୁ ନାକେଦମ କଲା ଏହି 6 ବର୍ଷ ର କୁନି ଝିଅ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ – Viral video

କ-ରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଘର ଭିତରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ବୟସ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି l ସାରା ଦେଶରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅନଲାଇନରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବାବେଳେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ଜଣେ 6 ବର୍ଷର ବାଳିକା ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ଭାବରେ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଅନଲାଇନ୍ ଅଧ୍ୟୟନ ବିଷୟରେ ପଚାରିଛନ୍ତି l ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଝିଅର ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l

ଛୋଟ ଝିଅଟି ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲା ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ମାଧ୍ୟମରେ l କ-ରୋନା ଅବଧି ପିଲାମାନଙ୍କର ପିଲାଦିନକୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛି ପିଲାମାନେ ଘରେ ଜେଲ ରେ ଥିବାପରି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଘରୁ ଅନଲାଇନରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି l

ବିଦ୍ୟାଳୟର ଲମ୍ବା ଅନ୍ଲାଇନ୍ କ୍ଲାସରେ ପିଲାମାନେ ଖୁସି ନୁହନ୍ତି l ଥକି ଯାଇ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନକୁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ପଚାରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲା ଏକ 6 ବର୍ଷ ର ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଏବଂ ଭିଡିଓ କରି ପୋଷ୍ଟ କଲା

କାଶ୍ମୀରୀ ଝିଅ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ କାମ କାହିଁକି? 45 ସେକେଣ୍ଡ୍ ରେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଛୋଟ ଝିଅ ପିଏମ୍ ମୋଦୀଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କ କ୍ଲାସ୍ ସକାଳ 10 ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଦିନ 2 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ l ସେ କହିଛନ୍ତି ଇଂରାଜୀ, ଗଣିତ, ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଷୟ ଅଛି l

ଏବଂ ସେଠାରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କ୍ଲାସ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି l ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏତେ କାମ କଣ ପାଇଁ ? ଶେଷରେ ସେ ମୋଦୀଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦୀ ସାହେବ କାହିଁକି ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡୁଛି l ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ବର୍ତମାନ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.