Press "Enter" to skip to content

ଯଦି ଘରେ ମିଳେ ଏହିସବୁ ସଂକେତ ତେବେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ସଂକେତ – Adhyatmika

ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି ଯିଏ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ଅବସ୍ଥାକୁ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ଏହିପରି ସେଠାରେ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି | କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ଥର କୁହାଯାଇଛି ଯଦି ଏହା ଆମ ସହିତ ହୁଏ ତେବେ ଏଥିରେ ଆମର ବିଶ୍ଵାସ ଦୃଡ଼ କରିବାକୁ ହୁଏ l

ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ପରିସ୍ଥିତି କ’ଣ?

ବାସ୍ତବରେ ଘଟଣା ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘଟିବାକୁ ଭଲ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୂଚାଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ କୁହାଯାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯାହା ହୋଇପାରେ ତାହା ସୂଚାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ଖରାପ ଘଟଣା କୁହାଯାଏ l ତଥାପି, ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କୌଣସି ବୈଜ୍ଞାନିକ ଆଧାର ନାହିଁ l

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଖରାପ ଘଟଣାର ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ମୃ-ତ୍ୟୁର ଆହ୍ୱାନ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ…

ଯଦି ତୁମ ଛାତ ଉପରେ ପେଚା ବସେ –

ଯଦି ଗୋଟିଏ ପେଚା କାହାର ଘରର ଛାତ ଉପରେ ବସି ଚିତ୍କାର କରେ ତେବେ ବୁଝଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ଘରେ ମରିପାରେ l

ଯଦି କେହି କାହାର ଦ୍ୱାରକୁ ଆସି 3 ଥର ବାଡେଇଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସଂକେତ ବୋଲି ଧରାଯାଏ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଶୀଘ୍ର ଇହଲୋକ ଛାଡିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ l

ଯଦି କାଉ ତାର ଡେଣାକୁ ବାଡାଏ –

ଯଦି କାଉ ତାର ଡେଣାକୁ ବାଡାଇ ଏବଂ ଆକାଶ ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଲା ତେବେ ଏହା ମୃ-ତ୍ୟୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ l

ଘରେ ଘଣ୍ଟା ସହିତ ଏହା ହୁଏ –

ଯଦି କାହାର ଘରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଘଣ୍ଟାର ଛୁଞ୍ଚି ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ସେହି ଘରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି କଥାବାର୍ତ୍ତା ଘଣ୍ଟା 12 ପରିବର୍ତ୍ତେ 13 ଘଣ୍ଟା ବାଜେ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ l

ଏହିପରି କାଉ –

ଯଦି ଉଡ଼ୁଥିବା କାଉ ବ୍ୟକ୍ତିର ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଅଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ l ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଯଦି କାଉ କାହାର ମୁଣ୍ଡରେ ବସି ପଡେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଶୀଘ୍ର ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.