Press "Enter" to skip to content

ସାପ କୁ ମାଛ ଭାବି ଯେତେବେଳେ ମାଛରଙ୍କା ଧରିଲା ସାପ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ନିଜେ video ଦେଖନ୍ତୁ

ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନେ ନିଜକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ପାଇଁ ଶିକାର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି l ପ୍ରାୟତ ପାଣିରେ ରହୁଥିବା ପକ୍ଷୀମାନେ ପାଣିରେ ଥିବାବେଳେ ଏବଂ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ରହୁଥିବା ପଶୁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରନ୍ତି l ବେଳେବେଳେ କିଛି ପକ୍ଷୀ ଯେଉଁମାନେ ପାଣିରେ ରହନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଜଳ ଉତ୍ସ ନିକଟରେ ଶିକାର କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି |

ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ମ୍ୟାଛରଙ୍କ ପକ୍ଷୀ ହ୍ରଦ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚି ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ଏବଂ ମାଛ ଶିକାର କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ l ସେ ମଧ୍ୟ ଶିକାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମାଛ ବଦଳରେ ସେ ସାପକୁ ଧରିଥିଲେ l ଏହି ଭିଡିଓ ପୁଣି ଥରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି l

ମାଛ କଇଁଛ ବେଙ୍ଗ ଏବଂ ସାପ ପରି ଅନେକ ପ୍ରଜାତିର ମାଛ ପୋଖରୀ ହ୍ରଦ କିମ୍ବା ସମୁଦ୍ର ପରି ଜଳ ଉତ୍ସରେ ମିଳିଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପକ୍ଷୀ କିମ୍ବା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ପ୍ରାୟତ ଜଳ ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଏବଂ ଶିକାର କରିବାକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରନ୍ତି l

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓରେ ପକ୍ଷୀ ମାଛ ଶିକାର କରିବା ପାଇଁ ନଦୀ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି l ସେ ବିକ୍କୁ ପାଣିରେ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ଶିକାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବେକ ଫସି ରହିଥାଏ l

ଯାହା ପରେ ସେ ନିଜ ମୁଁହଁ ବାହାର କରିଦିଏ l ପକ୍ଷୀଟି ଫସିଯିବା ପରେ ସାପ ଶୀଘ୍ର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ଲାଗିଲା l ପକ୍ଷୀକୁ ସାପକୁ ଧରି ଗିଳିଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ କିନ୍ତୁ ସାପଟି ଶୀଘ୍ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରି ପକ୍ଷୀ କୁ ପାଣିରେ ଛାଡିଦେଲା l

ଯଦିଓ ଏହା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ସାପକୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ କିନ୍ତୁ ସାପ ନିଜକୁ ଏପରି ରକ୍ଷା କରେ ଯେ ଶେଷରେ ପକ୍ଷୀ ଛାଡିବାକୁ ପଡିବ l ଏହି ଭିଡିଓଟି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ “କ୍ରୁଗର ଦର୍ଶନ” ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ଭିଡିଓ ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.