Press "Enter" to skip to content

ଜନ୍ମ ବାରରୁ ଜାଣିପାରିବେ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖନ୍ତୁ କଣ କୁହେ ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ବାର – special report

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା କେଉଁ ବାର ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ସ୍ୱାଭାବ ର ଅଟନ୍ତି l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ମନୁଷ୍ୟ ର ସ୍ୱଭାବିକ ତାର ଜନ୍ମ ବାର ରୁ ହିଁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ହୋଇଥାଏ l ଭିର୍ନ ଭିର୍ନ ଆକାର ର ସ୍ୱଭାବ ମନୁଷ୍ୟ ର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେହି ସମସ୍ତ ସ୍ୱଭାବ ମନୁଷ୍ୟର ଜନ୍ମ ବାର ରୁ ହିଁ ନିର୍ଣୟ ହୋଇଥାଏ l

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା :-

ସୋମବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତିର l ଏହି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସଫା ଅଟନ୍ତି l ସେମାନଙ୍କର ବିଶେଷତା, କରୁଣା, ନମ୍ରତାର ଗୁଣ ଅଛି l ସୋମବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମା ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଯୁକ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି l

ଯେଉଁମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ସେମାନେ ରାଗି, ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ସାହସୀ ଏବଂ ପାତର ଅନ୍ତର କୁ ସହ୍ୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ନିଜ ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବାର ସେମାନଙ୍କର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅଛି l

ଯେଉଁମାନେ ବୁଧବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥାଆନ୍ତି l ସେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅନେକ ଥର ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଥର ନୁହେଁ l ବାସ୍ତବରେ ସେମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ, ଶାନ୍ତି ପ୍ରେମୀ ଏବଂ ସଭ୍ୟ ଅଟନ୍ତି l ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଦୌ ପ୍ରତାରଣା ନାହିଁ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଭୋଗନ୍ତି l

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସହଭାଗୀ ଏବଂ ମଧୁର ଭାସି ସେମାନେ ଜୀବନକୁ ଏକ ପର୍ବ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି l ଧର୍ମ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ରହିଛି l ଧାର୍ମିକ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ସେମାନେ କଦାପି କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରିବେ ନାହିଁ l ସେମାନେ କାହାର ଅଧିକାରକୁ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ନ୍ୟାୟ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ଥାନ୍ତି l

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରେମୀ ମଧୁର କଥାବାର୍ତ୍ତା ଭ୍ରମଣକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି l ଦୟା ଭାବନା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଶୁକ୍ରବାର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କର ଅଧିକ l ସେମାନେ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟ ଅଟେ l

ଶନିବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସାହସୀ ଅଟନ୍ତି l ବାସ୍ତବରେ ସେମାନଙ୍କର ରୁଟିନ୍ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ l ବିଳମ୍ବରେ ଉଠିବା ବିଳମ୍ବରେ ଶୋଇବା ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ନହେବା ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ l

ରବିବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି l ସେମାନଙ୍କର ରଙ୍ଗ ଗହମ ପରି l ସେମାନଙ୍କ ମୁଁହରେ ସବୁବେଳେ କଟୁକଥା ଥାଏ l ସେମାନେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ଏବଂ ଉତ୍ସାହୀ ଅଟନ୍ତି l କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ ସେମାନେ କଦାପି ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ l ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାନ୍ତି ଏମାନେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.