Press "Enter" to skip to content

ନଖ ଉପରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ର ର ରହସ୍ୟ ର ଅର୍ଥ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ – Adhyatmika

ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଆମ ଶରୀର ଉପରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଦାଗ ଏବଂ କଳାଯାଇ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ l କିଛି ଲୋକ ନଖରେ ଥିବା ଚନ୍ଦ୍ରକୁ ଶୁଭ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ଶୁଭଫଳ ସଙ୍କେତ ନୁହେଁ l ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଅର୍ଥ କ’ଣ ଆପଣ ନିହାତି ଜାଣିବା ଦରକାର l

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟମ ଆଙ୍ଗୁଠିର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ର ଅଛି ତେବେ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ ଳ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ରଗତି ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ l ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଲମ୍ବା ନଖ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ହୋଇପାରେ l ଏକ ବଡ ନଖରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ରର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଗଳା, ଛାତି ଇତ୍ୟାଦି ହୋଇପାରେ l

ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ର ପ୍ରତିକ ହୁଏ l ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ନଖ ଛୋଟ ଏବଂ ଏଥିରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ତେବେ ମେରୁଦଣ୍ଡ ଏବଂ ଗୋଡରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ l ଯଦି ଆଙ୍ଗୁଠିର ଆକାର ଛୋଟ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏକ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି l

ଯଦି ତୁମର ଅନାମିକା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ କେହି ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ତୁମ ସହିତ ଶତ୍ରୁତା କରିବାକୁ ଯାଉଛି l କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଏପରି ଚିହ୍ନ ତିଆରି ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ସମୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କହିବା ଉଚିତ୍ l

ଯଦି ବୁଢ଼ା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ଅଛି ତେବେ ତୁମର ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ l ଯଦି ଦ୍ୱିତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧ ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ଥାଏ ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ିଯାଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.