Press "Enter" to skip to content

ମହିଳା ଙ୍କ ଏହି ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁଲେ ସ-ମ୍ଭୋ-ଗ ନକରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ସିକ୍ରେଟ – special report

ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଏହି ଜାଗାଗୁଡ଼ିକୁ ଛୁଇଁଲେ ସେମାନେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବେ ଏବଂ ସ-ମ୍ଭୋଗ ନକରି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ l ପ୍ରାୟତଃ ମହିଳାମାନେ ଭାବନ୍ତିକି ନିଜ ଚରିତ୍ରକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷଙ୍କ ଆଖି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ l କିନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ ଜାଣିବା ଦରକାର ମହିଳା ମାନଙ୍କର କିଛି ଅଙ୍ଗ ଯାହା ଉପରେ ପୁରୁଷମାନେ ନଜର ରଖିଥାନ୍ତି

ଯେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଗୁଡ଼ିକ ମହିଳାମାନଙ୍କର କା-ମନା ଭାବନାକୁ ଦୃତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ l ଏହି ଶରୀରର ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକର ଉତ୍ତେଜନା ଗୋଟେ ମହିଳାଟିକୁ ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇଥାଏ l ତେବେ ଆପଣ ଯଦି ସେ ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ଛୁଅଁନ୍ତି,ତେବେ ତାଙ୍କ ମନରେ କା-ମୋକ୍ତ ଭାବ ଜାଗରଣ ହେଇଉଠିବ

ତେବେ ପ୍ରଥମରେ ଆସିବ ଆଙ୍ଗୁଠି l ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଠିଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ଭାବରେ ଛୁଇଁଥିଲେ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଉଠିଥାଏ l ଉଚ୍ଚ ହିଲ ଚପଲ ପିନ୍ଧିଥିବା ଓ ସୁନ୍ଦର୍ ନେଲ ପଲିସ୍ ଲଗାଇଥିବା ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି l

ଏହାପରେ ଆସିବ ପିଠି ପିଠିରେ ଯଦି ଗୋଟେ ଟାଟୁ ହେଇଥାଏ ତେବେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ମନ ସେଇଠି ଲାଗି ରହିଥାଏ l ପିଠିକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିବା ଦ୍ଵାରା ମହିଳାମାନେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତିନି l

ଏହାପରେ ଆସିବ ପତଳା ଫିଗର୍, ପତଳା ଫିଗର୍ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ l ତେବେ ପୁରୁଷମାନେ ସେହି ଫିଗର୍ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଉତ୍ତେଜିତ କରିପାରନ୍ତି l

ତାପରେ ଆସିବ କେଶ କେଶଗୁଡ଼ିକ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ l ତେବେ କେଶଦ୍ଵାରା କେବଳ ପ୍ରେମ ଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇଥାଏ ଏହା ନୁହଁ ଏହାସହ ଶରୀରରେ ଉତ୍ତେଜନା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଥାଏ l

ଏହାପରେ ଆସିବ ଅଣ୍ଟା, ପତଳା ଅ-ଣ୍ଟା ଥିବା ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଅ-ଣ୍ଟାକୁ ଧରିଦେଲେହିଁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଥାଏ l

ତାପରେ ଆସିବ ହସ, ହସ ଦ୍ଵାରା ପୁରୁଷମାନେ ବହୁତ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେଇଥାନ୍ତି l ଆଉ ତାଙ୍କ ହସର ପ୍ରଶଂସାକରି ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଆଗରେ ନିଜକୁ ବଢାଇ ଦିଅନ୍ତି l

ତାପରେ ଆସିବ ଓଠ ସୁନ୍ଦର ଗୋଲାପି ଓଠ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ l ତେବେ ଓଠରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସ-ମ୍ମୋ-ହି-ନୀ ଶକ୍ତି ଥାଏ ଯଦି ଗୋଟେ ପୁରୁଷଟିଏ ମହିଳାଙ୍କ ଓଠ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚିଯାଏ ତେବେ ମହିଳାଟି ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥାଏ l

ତାପରେ ଆସିବ ହେଉଛି ବ-କ୍ଷ , ସ୍ତ-ନର ଗଠନ ଓ ସ୍ତ-ନର ଆକାର ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ l ଆଉ ସ୍ତ-ନ ଗୁଡ଼ିକ ଛୁଇଁବା ଦ୍ଵାରା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ କା-ମଶକ୍ତି ଆନନ୍ଦ ମିଳିଥାଏ l

ତାପରେ ଆସିବ ଆଖି l ଆଖି ଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ଵାରା ପୁରୁଷମାନେ ବହୁତ୍ ଆକର୍ଷିତ ହେଇଥାନ୍ତି ଓ ପୁରୁଷମାନେ ଆଖିକୁ ଅନେଇ ପ୍ରେମାଭାବ ବଢାଇ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି l

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଶେଷରେ ଏତିକି କହି ରଖୁଅଛୁ କି ଏ ସବୁ ଗୁଡ଼ିକ ମହିଳାଟିର ସମ୍ମତିରେ ହେବା ଦରକାର ଯଦି ଗୋଟେ ମହିଳାର ସମ୍ମତି ନ ଥାଏ ତେବେ ଏଗୁଡ଼ିକ ଭୁଲରେ ବି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ନାହିଁ l ଏହାଦ୍ବାରା ଆପଣ ଫସି ଯାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି କରିବା ଆଇନ ଗତ ଅପରାଧ ଅଟେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.