Press "Enter" to skip to content

ଏହି ରାଜ୍ୟରେ ପିଲାମାନେ କ-ରୋନା ରୋଗରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଓଡ଼ିଶାରେ ହୋଇପାରେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା – Viral news

ଦେଶରେ କ-ରୋନା ମାମଲା ହ୍ରାସ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି l କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରାୟ 2.50 ଲକ୍ଷ ନୂଆ କ-ରୋନା ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଉଛି l ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁର୍ବଳ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି l

କେତେକ ରାଜ୍ୟରେ ପିଲାମାନେ କ-ରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି l ଆରାମ ହେଉଛି ସାଧାରଣ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ପିଲା ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି l

ରାଜସ୍ଥାନର 2 ଟି ଜିଲ୍ଲାର ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଶିଶୁ କ-ରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ 22 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଡାଉସରେ 300 ପିଲା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। 83 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସିକରରେ 1757 ପିଲା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ l ସେହିପରି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ପିଲାମାନେ କ-ରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାର ମାମଲା ରହିଛି l

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସାଗରରେ 30 ଦିନରେ 302 ପିଲା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି l ଏହି ଭୂତାଣୁ ଯୋଗୁଁ 4 ସଂକ୍ରମିତ ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବାବେଳେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ 2044 ପିଲା 20 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି l

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ କ-ରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ 1 ରୁ 20 ମଧ୍ୟରେ 9 ବର୍ଷରୁ କମ୍ 2044 ପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି l ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଠାରେ 8,661 ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହାର ବୟସ 10 ରୁ 19 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ l

ରାଜସ୍ଥାନର ଡାଉସା ଠାରେ କ-ରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଅନେକ ପିଲାଙ୍କର କ-ରୋନା ର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନଥିଲା l ଏଥି ସହିତ ଏତେଗୁଡ଼ିଏ ମାମଲା ଦେଖିବା ପରେ ଡାଉସା ଜିଲ୍ଲାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛି ଯେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନଯିବାକୁ l

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସାଗରରେ ପିଲାମାନେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶାସନ ସତର୍କ ମୋଡରେ ଥିବାବେଳେ ସାଗର ଜିଲ୍ଲାରେ ଶିଶୁ କୋଭିଡ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯାଇଛି l ଯାହାଦ୍ୱାରା ପିଲାମାନେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇପାରିବେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.