Press "Enter" to skip to content

ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଣ ଠାରୁ କୋଟିପତି ହେଲେ ଏହି ରାଶି ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଏହା ନୁହେଁ ତ ? Astrology

ଏହା ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ହୋଇଛି ଏବଂଏହି ଦିନ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣର ଉଭୟ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଫଳ ଦେଖାଯାଏ l ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ କ’ଣ ହେବ?

ମେଷ: ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ ଯଦିଓ ଏହି ସମୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥନ ନୈତିକ ଦିଗ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଖାଯାଉଛି l ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ହେତୁ ଅର୍ଥ ଲାଭର ରାଶି ମଧ୍ୟ ଗଠନ କରାଯାଉଛି l

ବୃଷ: ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ l ବିତର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ, ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି l

ମିଥୁନ: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି l ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ପରେ ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ, କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗ ସୁଦୃଢ ରହିବ ସମାନ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପରାସ୍ତ କରାଯିବା ଭଳି କ୍ଷମତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ l

କର୍କଟ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ମୂଳବାସୀଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ l କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏଥର ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି l ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ରାଶି l

ଲିଓ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ରାଶି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ l ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ପରିବାରରୁ ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l

କନ୍ୟା ରାଶି: ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ l ଏହି ପରିମାଣର ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ l ଏଥି ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗ ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ l ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି l କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିବ l ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ସେଠାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନକରିବା ଉଚିତ l

ବିଛା ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି l ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରଖିପାରନ୍ତି l ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଭଲ ହେବ l ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଅପଚୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତ ହେଉଛି l

ଧନୁ ରାଶି: ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର l ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଅର୍ଥନ ନୈତିକ କ୍ଷତି ସୂଚାଇଥାଏ l ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.