Press "Enter" to skip to content

ଏପରି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଝିଅମାନେ ସ୍ୱାମୀ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଏମାନଙ୍କୁ ବାହାହେଲେ ସ୍ୱାମୀ ହେଇଯାଆନ୍ତି କୋଟିପତି – Astrology

ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଏହିପରି ଏକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅଟେ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତି, ଚିହ୍ନ, ରଙ୍ଗ, ରୂପକୁ ଦେଖି ଯେକୌଣସି ମଣିଷର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିପାରିବେ | ଏପରି କିଛି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଝିଅକୁ କୁହାଯାଇଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମେ ଯେଉଁ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ସେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଭାବରେ ତୁମ ଘରକୁ ଆସିବ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଏହି ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କଦାପି ସମୃଦ୍ଧିର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ | ଝିଅମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ କେଉଁ ସଙ୍କେତ ତିଆରି ହୋଇଛି ତାହା ଜାଣନ୍ତୁ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁଅ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେଉଁ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ଭାଗ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଝିଅ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ତାଙ୍କର କିଛି ଶାରୀରିକ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କେଉଁ ଝିଅ ସହିତ | ଶାରୀରିକ ଗୁଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ |

ନାଲି ଜିଭ ବିଶିଷ୍ଟ ଝିଅ: ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ଜିଭ ଲାଲ ରଙ୍ଗର, ଏହିପରି ଝିଅ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ କରେ, ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ, ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ସାରା ଜୀବନ ଖୁସିରେ ରହନ୍ତି |

ବଡ ଆଖି ଥିବା ଝିଅ: ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ଆଖି ବଡ଼ ଏବଂ ଧଳା, ଏପରି ମହିଳାମାନେ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ଟିକେ ଚତୁର ଅଟନ୍ତି, ସେମାନେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ସୁଖ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ସମଗ୍ର ଜୀବନକୁ ଖୁସିରେ ବିତାଇଥା’ନ୍ତି |

ନାକ ଉପରେ କଳାଜାଇ: ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାକରେ କଳାଜାଇ ଅଛି ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଏପରି ଝିଅ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଇଥାଏ, ଏହି କଳାଜାଇ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଜୀବନର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠାଯାଇଥାଏ,

ଗୋଲାକାର ଏବଂ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ସେହି ଝିଅମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ |
ଗୋଲାକାର ଗୋଇଠି ଥିବା ଝିଅ: ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ନରମ ଏବଂ ଗୋଲାକାର ଗୋଇଠି ଥାଏ ସେମାନେ ସାରା ଜୀବନ ସୁଖରେ କାଟିଥାନ୍ତି, ଏହି ଗୁଣ ହେତୁ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇଥାଏ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନାଭି ବଡ଼ ଏବଂ ଗଭୀର, ସେମାନେ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

କାହାର ଘରେ ପ୍ରବେଶ, ଯାହାର ଆଖି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବଡ ହରିଣୀ ପରି ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହିପରି ଝିଅର ପଦକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଭାଗ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯେଉଁ ଝିଅର ଆଖି ବଡ଼ ଏବଂ କଳା କିମ୍ବା ଯାହାର ଆଖି ଛୋଟ, ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ |

ସୂଚିତ କାନଗୁଡିକ ପ୍ରଶସ୍ତ ଏବଂ ଉପରକୁ ଗର୍ବିତ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ | ଏପରିକି ପୁଅମାନଙ୍କର କାନ ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |
ମହାସାଗର ଅନୁଯାୟୀ, ଚିକଣ ଏବଂ ନାଲି ଜିଭ ରହିବା ସୁଖ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସଙ୍କେତ ଅଟେ।

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.