Press "Enter" to skip to content

ପୋଲିସର ନୃସଂସତା ମହିଳାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ମାରିଲେ ଚାପୁଡ଼ା ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ – Viral news

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସାଗର ଜିଲ୍ଲାର କ-ରୋନା କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟରେ ବଜାରକୁ ପନିପରିବା କିଣିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କ-ରୋନା କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟରେ ଏକ ପନିପରିବା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ମାଡ଼ ମାରି ରାସ୍ତାରେ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ l

ସୋମବାର ସାଗର ଜିଲ୍ଲାର ରାହଲି ସହରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ l

ସୋମବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ 11 ଟା ସମୟରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନ ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ବଜାରରେ ଅଟକାଇ ଏକ ଖୋଲା ଜେଲକୁ ପଠାଇବାକୁ ପୋଲିସ ଜିପ୍‌ରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା l ଏହି ସମୟରେ ମହିଳା ଜଣକ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ଜଣାପଡିଛି l

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ସମେତ କିଛି ପୋଲିସ୍ ମହିଳାଙ୍କୁ କେଶରେ ଧରି ପୋଲିସ୍ ଗାଡି ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି l

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସବ ଡିଭିଜନାଲ ଅଫିସର ପୋଲିସ (SDOP) କମଲ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ l ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପୋଲିସ ସହିତ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ପୋଲିସର ମୁହଁକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରୁ ରକ୍ତ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ l

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋମବାର ଦିନ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏହି ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ସକାଳ ପ୍ରାୟ 11 ଟା ସମୟରେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବଜାରରେ ଅଟକାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଲା ଜେଲକୁ ପଠାଇବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବାରୁ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.