Press "Enter" to skip to content

14 ବର୍ଷର ଝିଅର ଜୀବନ ବ-ର୍ବା-ଦ କରିଦେଲେ ଏହି ରାଜନେତା ତା ପାରେ ଯାହା ହେଲା…- Viral news

14 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଶ ଆମେରିକାର ଜଣେ ନେତା ଗ-ର୍ଭବତୀ କରିଥିଲେ l ତେଣୁ ବିଶ୍ଵାସ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସତ୍ୟ ହେଉଛି ଜଣେ 14 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ନେତା ଗ-ର୍ଭବତୀ କରିଥିଲେ l ଯେତେବେଳେ 14 ବର୍ଷର ଝିଅ ଗ-ର୍ଭବତୀ ହେଲା ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଯିଏ ଆଜି ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଆମେରିକୀୟ ରାଜନେତା l ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାତ୍ର 18 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା l

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଆମେ ଆମେରିକାର ସିନେଟର ଆନ୍ଥୋନୀ ବୁଚାର୍ଡଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛୁ ଜଣେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ 18 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଏକ 14 ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଗ-ର୍ଭବତୀ କରିଥିଲେ l ଏହା ପରେ ଆମେରିକୀୟ ରାଜନୀତିରେ ଭୂକମ୍ପ ଘଟିଛି ସିନେଟରେ ରିପବ୍ଲିକାନ୍ ପ୍ରତିନିଧୀ “ଲିଜ୍ ଚେନି” କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ “ୱୟୋମିଂ ଷ୍ଟେଟ୍” ସିନେଟର ଆନ୍ଥୋନୀ ବୁଚାର୍ଡଡ଼ରେ ଥିଲେ l

ବୁଚାର୍ଡ କହିଛନ୍ତି ଯେ 18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଜଣେ 14 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଗ-ର୍ଭବତୀ କରିଥିଲା l ଯୌ-ନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ରୋକିବା ଗୋଷ୍ଠୀ ତାଙ୍କୁ ରୋମିଓ ଏବଂ ଜୁଲିଏଟ୍ ପରି କାହାଣୀ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଥିଲେ l ବୁଚାର୍ଡ ପ୍ରତିନିଧୀ ହେବାକୁ ଦୌଡ଼ରୁ ବାହାରକୁ ନଆସିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ “ରାଜନୀତି” କୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ l

ଏହା ଜଣା ପଡିପାରେ ଯେ ବୁଚାର୍ଡ, ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ସାଧାରଣ କିଶୋରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସଂଯୋଗ ବିଷୟରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସମର୍ଥକମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ l ଏହା ପରେ ସେ “କାସପର୍ ଷ୍ଟାର୍-ଟ୍ରିବ୍ୟୁନ୍” କୁ ଝିଅର ବୟସ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ l ସେ କାସପର୍ ଷ୍ଟାର୍-ଟ୍ରିବ୍ୟୁନ୍ କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଛୋଟ ଥିଲି ଏବଂ ସେ ଗ-ର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ଏହା ଏକ କାହାଣୀ l ସେ ମୋ ଠାରୁ ଟିକିଏ ସାନ ଥିଲେ ତେଣୁ ଏହା ରୋମିଓ ଏବଂ ଜୁଲିଏଟ୍ ଙ୍କ କାହାଣୀ ପରି l

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି ଝିଅଟି ଗ-ର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ବୁଚାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ବିବାହ ସମୟରେ ଝିଅଟି 15 ବର୍ଷ ଏବଂ ସେ ନିଜେ 19 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା l ବିବାହ ପରେ ତିନି ବର୍ଷ ଫ୍ଲୋରିଡାଠାରେ ଏକାଠି ରୁହନ୍ତି l ଯାହା ପରେ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଝିଅଟି କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ମରିଯାଏ l

ସେହି ପରି ଏକ ଖବରକାଗଜ କହିଛି ଯେ ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ରେକର୍ଡ ଅଛି ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ 1990 ରେ ଜ୍ୟାକସନଭିଲ ଶ୍ମଶାନରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ପୋତି ଦିଆଯାଇଥିଲା l ହଁ, କିନ୍ତୁ ଖବରକାଗଜ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ ନକରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି l

ବର୍ତ୍ତମାନ ବୁଚାର୍ଡଙ୍କ ରାଜନୈତିକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ | ତେଣୁ ସେ 2022 ରେ ଚେନ୍ନାଇ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ଆଠ ଜଣ ରିପବ୍ଲିକାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ଆମେରିକାର କ୍ୟାପିଟାଲରେ ଜାନୁଆରୀ ୨ ରେ ହୋଇଥିବା ହିଂସା ଉପରେ ସେ ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଅପରାଜିତା ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି l

ବୁଚାର୍ଡ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରକାଶରେ ଚେନ୍ନାଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବୋଲି ସେ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇର ମୁଖପାତ୍ର ଜେରେମି ଆଡଲେର୍ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା କଥାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି l ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗ-ର୍ଭପାତ ପାଇଁ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଚାପରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ l ବୁଚାର୍ଡ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ବୟସ୍କ ହୋଇଛନ୍ତି l ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଭୁଲ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ସେ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.