Press "Enter" to skip to content

ଯଦିଘରେ ମିଳେ ଏହି 5 ଟି ସଂକେତ ତେବେ ଜାଣି ଯାଆନ୍ତୁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଧନ ବର୍ଷା – Jay ma lakhmi

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସଂକେତ ଦେଇଥାନ୍ତି l ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ କିଛି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଉଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବ ଯେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳ ଦେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି l ସନାତନ ଧର୍ମରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜୀବକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ବାସସ୍ଥାନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l

ଯାହାର ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ କାହାର ଅପାରଗତା ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି l ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ ଘରକୁ ଆସେ, ତେବେ ଏହା ଧନ ଲାଭର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l କେବଳ ବାସ୍ତୁ ଅନୁଯାୟୀ ନୁହେଁ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ରହିଛି l

ଘରେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଆଗମନ ଭବିଷ୍ୟତର ଲାଭ, ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ସୂଚିତ କରେ l ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଘରେ ଥିବା ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁଟି ଅର୍ଥର ଲାଭ ସୂଚାଇଥାଏ l

ପାରା :- ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପାରାଟି ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ କାରଣ ଏହା କୁବେର ସହିତ ଜଡିତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ l ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହା ହେଉଛି କପିଡର ଯାନ କାରଣ ଏହି ପାରାଟି ଶୁଭଙ୍କର ପ୍ରତୀକ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବୁଧ ଗ୍ରହ ସହିତ ଏହାର ସମ୍ପର୍କ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ବୁଧ ହେଉଛି ମହିମା ର ପ୍ରତୀକ l ଘରେ ପାରା ପ୍ରବେଶ ଧନ ଲାଭ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୂଚକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି l ଏଥି ସହିତ, ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ l

କଇଁଛ :- କଇଁଛ ଘରକୁ ଆସିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l କଇଁଛ ଏବଂ ମାଛ ପରି ଜଳଜନ୍ତୁ ପ୍ରାଣୀମାନେ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଥାନ୍ତି l ଯେଉଁଠାରେ କଇଁଛ ଆସେ ସେହି ଘରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ବୋଲି କୁହାଯାଏ l ଏହା ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କଚ୍ଚା ଅବତାର ସହିତ ଜଡିତ, ଏହାକୁ ଅଧିକ ପବିତ୍ର କରିଥାଏ l ଘରେ ଏହାର ପ୍ରବେଶ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆସିବାର ସଙ୍କେତ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଘରେ ଥିବା କଇଁଛ ସମୃଦ୍ଧତା ସହିତ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିଥାଏ l

ଦ୍ୱିମୁଖୀ ସାପ :- ଯଦି ଏକ ଦିମୁଖୀ ସାପ ଘରକୁ ଆସିଛି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି l କାରଣ ଦୁଇ ମୁଖର ସାପକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବାହକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି l ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ସାଧାରଣତ ଏହା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ l

କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା ଘରେ ଆସେ ତେବେ ଏହା ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ l ପୂର୍ବ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଦ୍ୱିମୁଖୀ ସାପ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ସାପକୁ ,ଧାନ ଏବଂ କ୍ଷୀର ଦିଆଯାଉଥିଲା ଯାହା ଫଳରେ ଏହା ଘରେ ରହିବ l ଏହି ସାପ କାହାକୁ କାମୁଡ଼େ ନାହିଁ l ଯେଉଁ ଘରେ ଏହି ସାପ ଆସେ, ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଶସ୍ୟର ଅଭାବ କେବେ ହୁଏ ନାହିଁ l

ବେଙ୍ଗ :- ବେଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଶୁଭତାର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଚାଇନାରେ ଏହା ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଧନର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ l ବେଙ୍ଗର ଘରକୁ ଆସିବା ସୁଖ ଏବଂ ଶୁଭଫଳ ଆଣିଥାଏ l ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବେଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଉପକାରୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ବେଙ୍ଗମାନେ କେବଳ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସମସ୍ତ ସଂସ୍କୃତିରେ ପାଳିତ ହୁଅନ୍ତି l

କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି :- କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନି ସହିତ ଜଡିତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ l ଯେଉଁ ଘରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଦଳରେ ଆସନ୍ତି ସେହି ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଥାଏ l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଶୀଘ୍ର ଘର ଟଙ୍କା ପାଇବ l ଏହି ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ବୋଲି ସୂଚିତ କରେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.