Press "Enter" to skip to content

କ-ରୋନା ରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ କଣ ହୁଏ – special report

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ କ-ରୋନା ବିରୋଧରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ଲଢ଼େଇରେ ଆମେ ଆମର ଅନେକ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ହରାଇଛୁ l ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଇଏଏସ୍ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ରାଗିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ l କ-ରୋନା ବଢୁଥିବା ଅଘଟଣ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବାରାଣାସୀର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ l

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ କ-ରୋନା ବିରୋଧରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ଲଢ଼େଇରେ ଆମେ ଆମର ଅନେକ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ହରାଇଛୁ l ସଂଳାପ ସମୟରେ ସେ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ନର୍ସଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଭାଇରସ୍ ଆମ ଅନେକ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଆମଠାରୁ ଦୂରେଇ ନେଇଛି l

ପୂର୍ବତନ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ l ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ମରୁଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଦିଦି ହେ ଦିଦି କରୁଛନ୍ତି l

ପୂର୍ବତନ ଆଇଏଏସ୍ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କ-ରୋନାରୁ ମୃତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି l ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଠିକଣାକୁ ଅପମାନିତ କରିବା ସହିତ ପୂର୍ବତନ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଲୁହରେ ଓଜନ କରିଥିଲେ l

ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦୀ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ମରୁଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଆପଣ ବଙ୍ଗଳାରେ ‘ଦିଦି ଦିଦି’ କରୁଥିଲେ l ଦେଖିବା ପରେ ଜନତା ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶ ତୁମର ମିଥ୍ୟା ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ନକଲି ଲୁହ ବଢ଼ିଛି l କାଠର ହାତ ବାରମ୍ବାର ଚଢ଼େନାହିଁ। ” ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ବିଷୟରେ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି l

ଅଜିତ ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଜବାବ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଭାଇ ଏମାନେ ବହୁତ ବଡ ଜନସାରାମ l ସମଗ୍ର ଦେଶ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇଛି l ଦେଶବାସୀଙ୍କ କମ୍ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେମାନେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ l

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ଧ ଭକ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସମଗ୍ର ଦେଶ ବୁଝିଛନ୍ତି ଯେ ସାହେବ ତାଙ୍କ ସାମ୍ରାଜ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଇପାରିବେ l ନିଖିଲ ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ପ୍ରାସାଦରୁ ବାହାରି ଗଙ୍ଗା କୂଳରେ ବୁଲନ୍ତୁ l

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବି ଯେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଖୋଳତାଡ଼ କରିଛନ୍ତି l ଶେଷ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏବଂ ସିଏମ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ଗଙ୍ଗା କୂଳରେ ପୋତି ଦିଆଯାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଗାଧୋଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ l ତାଙ୍କର ଏକ ଟୁଇଟ୍ ରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ବହୁତ ଲୁକ୍କାୟିତ, ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ, କିନ୍ତୁ ମାତା ଗଙ୍ଗା ନିଜେ ଦେଶକୁ ସଠିକ୍ ଚିତ୍ର ଦେଖାଇଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.