Press "Enter" to skip to content

ଯେତେବେଳେ ମା ଛୋଟ ଛୁଆ ପାଟିରେ ଦେଖିଲେ ଏତେ ବଡ଼ କଣା ଡରିଯାଇ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ – viral news

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଏକ ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି l ସମସ୍ତ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ l କରୋନା ଯୁଗରେ, ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି l ଏହି ସମୟରେ, ଯଦି କାହାର କିଛି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି l

ସମସ୍ତେ ଟିକେ ଅସୁବିଧାରେ ଭୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ l ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଜାଣି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ l ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଟିରେ ଏକ କଣା ଦେଖିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମା ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ଦୌଡ଼ି ନିଜ ପିଲାକୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେଇଗଲେ କିନ୍ତୁ ସେଠାକୁ ଯିବା ପରେ ପୁରା ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା l

କୁହାଯାଏ ଯେ ଜଣେ ମା ନିଜ ପିଲାକୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଦେଖି ପାରିବ ନାହିଁ l ତାଙ୍କ ପିଲା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁକିଛି l ଯଦି ପିଲାଟି ଆଘାତ ପାଏ ତେବେ ମାତାର ହୃଦୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦାୟକ ହୁଏ l ନିଜ ପିଲାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ମାଆ କିଛି କରିପାରେ l ମା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି l ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଉଛୁ l

ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ବେକି ଷ୍ଟାଇଲ୍ସ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭୟାନକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଟିରେ ଏକ ଛିଦ୍ର ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ନର୍ଭସ ଥିଲେ l ବେକି ଷ୍ଟାଇଲ୍ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ ଜୋରରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା l ତା’ପରେ ସେମାନେ ଶିଶୁର ପିତାଙ୍କୁ ଡାକିଲେ l ସେହି ସମୟରେ ବେକି ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲା l

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ 24 ବର୍ଷିୟ ବେକି ଷ୍ଟାଇଲ୍ ତାଙ୍କ 10 ମାସର ପୁଅର ଡାଏପର ବଦଳାଉଥିଲା l ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ପୁଅର ପାଟିର ଉପର ଭାଗରେ ପଡିଗଲା l ସେହି ସମୟରେ ବେକି ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଶିଶୁର ପାଟିର ଉପର ଭାଗରେ ଏକ ଛିଦ୍ର ଦେଖିଥିଲେ l ସେ ଏହା ଦେଖି ଥରି ଉଠୁଥିଲେ l

ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଜୋରରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା l ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁର ବାପା ଡାକିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ପାଟିରେ ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ଥିବା ପିଲାଟିକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ l ଦୁହେଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ l

ଏହି ସମୟ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭାବପ୍ରବଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇ ଦୌଡ଼ିଲେ ହସ୍ପିଟାଲର ନର୍ସ ପିଲାଟିକୁ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମାମଲାଟି ଗୁରୁତର ନୁହେଁ କାରଣ ପିଲାଟି କୌଣସି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁନଥିଲା l ନର୍ସ ଶିଶୁଟିର ପାଟି ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ l ଶିଶୁର ପାଟିରେ କୌଣସି ଛିଦ୍ର ନଥିଲା ବରଂ ଗୋଲାକାର ଶିଳ୍ପର ଏକ ଷ୍ଟିକର୍ ଯାହା ଶିଶୁର ମା’କୁ ବିବ୍ରତ କରିଥିଲା ​​l

ଯେତେବେଳେ ନର୍ସ ଶିଶୁର ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କଲେ, ଜରୁରୀକାଳୀନ କୋଠରୀରେ ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ l ଯାହା ହେଉ, ଏହାର କାରଣ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ଥିଲା l ବେକି ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସବୁଠୁ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲା କାରଣ ତାଙ୍କ ପିଲା ବିପଦରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ l ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ବିଷୟ ଅତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.