Press "Enter" to skip to content

ଫ୍ରୁଟି ତିଆରି କରିବାପାଇଁ କେଉଁ ଆମ୍ବ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ? Special report

କୋଟି ଲୋକ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ରୁତୁରେ ଫଳ ରସ ତଥା ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ପାନ କରନ୍ତି l ଏହା ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ପାନୀୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ l ଫ୍ରୁଟ୍ଟି ପ୍ୟାକେଟରେ ଆମ୍ବ ଛପା ଯାଇଥାଏ l

ଫଳ ପାନୀୟ ପିଇବା ମଧ୍ୟ ଆମ୍ବ ପରି ସ୍ବାଦଯୁକ୍ତ କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଆମ୍ବ ପ୍ରକୃତରେ ଫଳରସରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ କି ଆମ୍ବ ର ସ୍ୱାଦ ରାସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ କି..?

ଏକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାଣିବା: –

ଡାଏଟିସିଆନ୍ ତଥା ଫିଟନେସ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ ବବିତା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପାର୍ଲେ ଏଗ୍ରୋ ଇଣ୍ଡିଆ ପିଭି ଲିମିଟେଡ୍ ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ପାଦିତ ଆମ୍ବ ସ୍ବାଦଯୁକ୍ତ କୋଲ୍ଡ ପାନିୟ ଫ୍ରୁଟି 1985 ରେ ଟେଟ୍ରା ପାକ୍ ପ୍ୟାକେଜରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା l

ଫ୍ରୁଟି ପାନୀୟରେ ଧଳା ଆମ୍ବ ଗୁର୍ଦା, ପାଣି, ଚିନି, ସାଇଟ୍ରିକ୍ ଏସିଡ୍, ଆସ୍କୋରବିକ୍ ଏସିଡ୍, ଲୁଣ ଏବଂ ଅନୁମୋଦିତ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ସ୍ୱାଦ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଦେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.