Press "Enter" to skip to content

ଅରିଜିତ ସିଂ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଲା ଦୁଃଖ ଖବର ଆଉ ନାହାନ୍ତି….Bollywood

ଗାୟକ ଅରିଜିତ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଅଛି l କୋଲକାତାର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଗାୟକଙ୍କ ମା ଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି l କୋଲକାତାର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଗାୟକ ଅରିଜିତ ସିଂଙ୍କ ମାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି l କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ମା କୋ-ଭିଡ ସକରାତ୍ମକ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା l

ତେବେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ବିବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ମେ 17 ରେ ତାଙ୍କ କୋଭିଡ ରିପୋର୍ଟ ନକାରାତ୍ମକ ଆସିଥିଲା l ତେବେ ସେରେବ୍ରାଲ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ହେତୁ 19 ମଇରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ମୃ-ତଦେହ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ମୁର୍ସିଦାବାଦକୁ ନେଇଛନ୍ତି l

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗାୟକଙ୍କ ମା ଏ ନେଗେଟିଭ ରକ୍ତ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱସ୍ତିକା ମୁଖାର୍ଜୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ l ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଗାୟକ ଅରିଜିତ ସିଂଙ୍କ ମା ପାଇଁ ଆଜି ଏ ନକାରାତ୍ମକ ରକ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ l ତାଙ୍କୁ କୋଲକାତାର ଏମଆରଆଇ ଧକୁରିଆ ଆଷ୍ଟପାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି l ଏଥିସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରକ୍ତଦାତା ପୁରୁଷ ହେବା ଉଚିତ୍ l ଏଥିସହିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀଜିତ୍ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ବଙ୍ଗାଳୀରେ କପି କରି ସେୟାର କରିଥିଲେ l

ଅରିଜିତ୍ ଆବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥିଲେ : ଏଥି ସହିତ, ଅରିଜିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଟନ୍ତି l ପ୍ରତ୍ୟେକ ରୋଗୀଙ୍କୁ ସମାନ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି l

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ଅନୁରୋଧ ଯେ ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏଠାରେ ଅରିଜିତ ସିଂଙ୍କ ନାମ ଅଛି l ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରୁନାହୁଁ, ଆମେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ l ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ l ଦୟାକରି ମନେରଖନ୍ତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ମଣିଷ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନ ଆମପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ l

ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମା’ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଅରିଜିତ ସିଂଙ୍କ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ l ଅରିଜିତ ସିଂ 18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ତାଙ୍କୁ ଗାୟକ ରିଆଲିଟି ସୋ ଫେମ ଗୁରୁକୁଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା l ଆଶୀକୀ ୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତୁମ୍ ହାଇ ହୋ ଗୀତରୁ ଅରିଜିତ୍ ମାନ୍ୟତା ପାଇଲେ | ସେ କବିରା, ରବତା. ଖେରିତ, ଅଗର ତୁମ୍ ସାଥ ହୋ ପରି ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି l

ସଞ୍ଜୟ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଅରିଜିତ ସିଂ ତାଙ୍କର ସଂଗୀତ ରଚନା କରିଛନ୍ତି l ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଂଗୀତ ରଚନା କରି ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରୁଛି | ମୁଁ ଏହି ଆଲବମକୁ ଆର୍ ରହମାନ୍ଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଛି ଯିଏ ମୋତେ ଭାରତୀୟ ଶାସ୍ତ୍ରୀୟ ସଙ୍ଗୀତ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖାଇଛନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.