Press "Enter" to skip to content

2021 ମସିହା ପାଇଁ ଆସିଲା ବଡ଼ ଭବିଷ୍ୟ ବାଣୀ – special report

ଯଦି ଆମେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଫରାସୀ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ 2021 ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ l ଯେଉଁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପୁଣି ଥରେ ବିଶ୍ୱକୁ ଚକିତ କରିଛି l ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ର 465 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଆଜି ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ |

ସେ ଲେସ୍ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ନାମକ ଏକ ପୁସ୍ତକରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ 2021 ମସିହାରେ ଯେପରି ଏହି ପୁସ୍ତକର ପ୍ରଥମ ସଂସ୍କରଣ 15 ରୁ 55 ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଜଗତକୁ ଚକିତ କରିଛି l

ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ସମୁଦାୟ 6338 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରୁ 70% ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି l ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଭବିଷ୍ୟ ବାଣୀ ଗୁଡିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି l ଏବଂ 2020 ର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇଛି l

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ପୁସ୍ତକ 2020 ର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି l 2020 ମସିହାରେ, ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସହିତ କ-ରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି l

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଭୂକମ୍ପ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିବା ସହିତ ରୋଗ ଏବଂ ମହାମାରୀରୁ ଜଗତର ଶେଷର ପ୍ରଥମ ସଙ୍କେତ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ l ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଏହା 2020 ରେ କରୋନା ମହାମାରୀର ଆରମ୍ଭ ବୋଲି ବିଶ୍ଵାସ କରାଯାଏ, ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ଥରାଇ ଦେଇଛି l

2021 ପ୍ରମୁଖ ଘଟଣା ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବର୍ଷ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଉଛି | ଏହି ବର୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟର ବିନାଶ ପୃଥିବୀକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ନାଷ୍ଟ୍ରେଡାମସ୍ ସମୁଦ୍ର ପତ୍ତନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଏଥିରେ ପୃଥିବୀର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ l ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସେଠାରେ ଏକ ସଂଯୋଗ ହେବ ଯାହା ଯୁଦ୍ଧ ଏବଂ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇପାରେ l

ନୋଷ୍ଟ୍ରେଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ୱାଟ୍ରେନ୍ରେ ଧୂମପାନ କରୁଥିବା ଭୂକମ୍ପରେ ଭୂକମ୍ପ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର କାରଣ ହୋଇପାରେ l ଆମେ ପୃଥିବୀର କକ୍ଷପଥରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ବିନାଶର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.