Press "Enter" to skip to content

୯ ମାସର ଗ-ର୍ଭବତି ହୋଇ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ନିସ୍ଵାର୍ଥପର ସେବା – viral news

ଦିନକୁ ଦିନ ସାରା ଦେଶରେ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l କ-ରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି l ସଙ୍କଟର ଏହି ଘଣ୍ଟାରେ, ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି ଯଦି କାହାକୁ ଚାକିରୀ ରୁ ବାହାରକରାଯାଇଛି ତେବେ କେହି ଏହି ରୋଗର ସଂକ୍ରମଣରେ ଅଛନ୍ତି l

ମୋଟ ଉପରେ, କ-ରୋନା ଯୁଗରେ, ସମସ୍ତ ଲୋକ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଅଟନ୍ତି l ଅଧିକାଂଶ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି ସେହି ପରିବାର ଯାହାର ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରନ୍ତି l କ-ରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କ-ରୋନା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି l

କ-ରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ କିପରି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ହଲଚଲ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି l ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ କରୋନା ପ୍ରତି ଅସୁରକ୍ଷିତ ଯେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶଯ୍ୟା ପାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡୁଛି l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅମ୍ଳଜାନର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଭାବ ରହିଛି |

ଯଦିଓ ଅସୁବିଧା କାହାରି ନୁହେଁ | ସମସ୍ତ ଲୋକ କରୋନା ମହାମାରୀର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି l ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ନିଜ ଘରେ ତାଲା ପକାଇ ନିଜକୁ ଏବଂ ପରିବାରକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତି l ଏଥି ସହିତ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସୁଛନ୍ତି l

ବାସ୍ତବରେ ଯଦି ଭଗବାନ ଆକାଶରୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପୃଥିବୀରେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି l ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କ-ରୋନା କାରଣରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡି ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଡା-କ୍ତରଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ 9 ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ସତ୍ୱେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେବା କରୁଛନ୍ତି l

ପଞ୍ଜାବ ଚାନ୍ନାପ୍ରୀତ ସିଂ ମେମୋରିଆଲ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବାରେ ଡାକ୍ତର ରିଚା ଛତ୍ର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅବଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି l 9 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ସତ୍ୱେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ସାହସ ଅଛି ଏବଂ ସେ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମଧ୍ୟ ସେବାରେ କୌଣସି ଅବହେଳା କରୁ ନାହାଁନ୍ତି l

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଡକ୍ଟର ରିଚା ଚାଥ୍ରାଥ ଏଠାରେ ନୋଡାଲ ଅଫିସର ଅଟନ୍ତି। ଡାକ୍ତର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବା ଏବଂ କୋଭିଡ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଔଷଧଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅନ୍ୟ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକତା ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତର ରିଚା ଚାଟ୍ରାଥ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି l

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଫିଜିଓଥେରାପିଷ୍ଟ ଭାବରେ ସେବା ଯୋଗାଉଥିଲେ। କ-ରୋନା ଜୀବାଣୁ ବଢ଼ିବା ମାତ୍ରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲେଭଲ୍ -1 ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ସେଣ୍ଟର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯାଇଥିଲା ଏହା ଗତ 1 ମାସ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲା ଏହା ନିକଟରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତର ରିଚା ଚାଥ୍ରାଥଙ୍କୁ ନୋଡାଲ ଅଫିସର କରାଯାଇଥିଲା l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.