Press "Enter" to skip to content

ବିବାହ ବ୍ରତ ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ରେ ବାଧା ଆସୁଛି କି କରନ୍ତୁ ଏହି 5 ଟି ଉପାୟ – Astrology

ମଣିଷ ଜୀବନରେ ଏହା ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ କୌଣସି କାରଣରୁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଅଛି l ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରେ କିନ୍ତୁ ସେ ସଫଳତା ପାଏ ନାହିଁ |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି କୌଣସି ଗ୍ରହ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିଫଳରେ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଦେଉଛି ତେବେ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସମସ୍ୟା ରହିଛି l ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିଫଳରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷ ଥାଏ,ତେବେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ l

ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷ କାରଣରୁ ଋଣ ଭାର ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗେ l ଜମି ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରକ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରେ l ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷ କିପରି ହୋଇଛି ଏହାର ଲକ୍ଷଣଗୁଡିକ କ’ଣ ଏବଂ ଏହାର ଜଘନ୍ୟ ପ୍ରଭାବକୁ ଆମେ କିପରି ଏଡାଇ ପାରିବା ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ l

ରାଶିଫଳରେ କିପରି ମଙ୍ଗଳ ଦୋଶ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ରାଶିଫଳର ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘରେ ବସିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ତ୍ରୁଟି ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଲାଗେ l ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ପ୍ରଥମ, ଚତୁର୍ଥ, ସପ୍ତମ, ଅଷ୍ଟମ କିମ୍ବା ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥିତ, ତେବେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋସା ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ l

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ସ୍ଥିତି ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ l ଯଦି କୌଣସି ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏହି କାରଣରୁ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷ ର ପ୍ରଭାବ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଲାଗେ l

ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷ ଲକ୍ଷଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତୁ

ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ମନୁଷ୍ୟର ପ୍ରଥମ ରାଶି ରେ ଅବସ୍ଥିତ ତେବେ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତିରେ ଅତ୍ୟଧିକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ, କ୍ରୋଧିତ ଏବଂ ଗର୍ବ ସୃଷ୍ଟି କରେ l

ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିଫଳ ମଙ୍ଗଳ ଚତୁର୍ଥରେ ଅବସ୍ଥିତ, ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ କମିଯାଏ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜେ l

ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ସପ୍ତମ ଘରେ ଥାଏ ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜେ l

ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଅବସ୍ଥିତ ତେବେ ଏହା ବିବାହର ସୁଖରେ ହ୍ରାସ ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସୁଖରେ ହ୍ରାସ କିମ୍ବା ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କର ଅବନତି ଘଟାଏ l

ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ବାର ହାଉସରେ ଥାଏ, ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜେ l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷତାର ଅଭାବ ରୋଗ ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥାଏ l

ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏଥିପାଇଁ “ଓମ୍ ଭୌମ୍ୟ ନାମ” ଏବଂ “ଓମ୍ ଅଙ୍ଗରାକାୟା ନମଃ ” ମନ୍ତ୍ର ଜପ କର l

ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଉପବାସ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ହନୁମାନ ଙ୍କୁ ବୁନ୍ଦି ର ଭୋଗ ଲଗାଇ ନୈବେଦ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଣ୍ଟନ କରନ୍ତୁ l

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତୁମେ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା କିମ୍ବା ସୁନ୍ଦରକଣ୍ଡ ପାଠ କରିବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.