Press "Enter" to skip to content

ଗୀତା ମା ଗୁପ୍ତରେ କଲେ ବିବାହ ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ କଲେ ବିବାହ – Bollywood

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗୀତା କପୁର ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟ ସହିତ ପରିଚିତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିର ସମୟରେ ଗୀତା କପୁର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୀତା ମାଙ୍କର ନାମ ଏବଂ ଗୀତା କପୁର ଆଜିକାଲି ଟିଭିରେ ବହୁତ ଅଛନ୍ତି |

ସକ୍ରିୟ ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟଲିଟି ସୋ ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଅଧ୍ୟାୟ 4 ଏବଂ ଗୀତା ଏହି ସୋ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରାୟତ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି l ଗୀତା କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି l ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି l

ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୀତା କପୁରଙ୍କ ଏକ ଚିତ୍ର ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଗୀତା କପୁରଙ୍କୁ ପାରମ୍ପାରିକ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିକାଲି ଗୀତା କପୁରଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହା ହୋଇସାରିଛି l

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ କାରଣ ଗୀତା କପୁର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତେ ଗୀତା ମା’ଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଗୀତାଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍ ଦେଖିବା ପରେ ଗୀତା କପୁର ଗୁପ୍ତରେ ପାଇଥିବାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୀତା କପୁରଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଚିତ୍ର କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ସେହି ଛବିରେ ଗୀତା କପୁର ଏକ ଲାଲ୍ ଅନାର୍କାଲି ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l

ଏହି ଛବି ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗୀତା ମା ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ଛବି ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଗୀତା ମା ଏହି କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ l

ସମାନ ଗୀତାଙ୍କର ଏହି ଚିତ୍ର ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଗୀତା ମା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କି? ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ପଚାରିଛନ୍ତି ମା କେବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ .. ଦୟାକରି ମୋତେ କୁହନ୍ତୁ l

ଗୀତା କପୁର ସର୍ବଦା କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସେ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ କାହାର ନାମ ଏହି ସିନ୍ଦୁର ଏହାକୁ କେବଳ ଗୀତା କହିପାରିବେ ଏବଂ ଗୀତା କପୁର ସୁପର ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ଉପରେ ସେୟାର କରିଛି |

ଅଧ୍ୟାୟ 4 ର ସୁଟିଂ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଗୀତା କପୁର ପ୍ରକୃତରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଆଗାମୀ ଏପିସୋଡରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରିବ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.