Press "Enter" to skip to content

PPE କିଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବା ଲୋକମାନେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ-ପାଟି ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଶିଗଲେ ପରେ କ’ଣ ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ – VIDEO

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ହାଲଡୱାନିରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ହଠାତ୍ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଦେଖି ନାଚିଲେ l ପିପିଏ କିଟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ନାଚୁଥିବା ଦେଖି ଶୋଭାଯାତ୍ରାର ଲୋକମାନେ ଭୟଭୀତ ହେଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ କରୋନା ରୋଗୀ ଆସିଛନ୍ତି l

ତଥାପି ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ପିପିଏ କିଟ୍ ରେ ନାଚୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି କରୋନା ୱାରିଅର୍ l ତେଣୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଥିଲା l ଏହି ସମୟରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନୃତ୍ୟର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି l

ନୃତ୍ୟ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭରର ନାମ ହେଉଛି ମହେଶ l ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସେ କାହିଁକି ନାଚୁଥିଲେ ବୋଲି ମହେଶଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା l ତା’ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ-ବାଦ୍ୟର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବାରେ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ l

ମହେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦିନରାତି କୋ-ଭିଡ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ l ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଲେ, ସେ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ନାଚ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ଚାପ କମିଗଲା l

ପିପିଏ କିଟ୍ ପିନ୍ଧି ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ନାଚୁଥିବା ମହେଶ ସୁଶୀଲା ତିୱାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ କୋଭିଡ -19 ରୋଗୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପରିବହନ କରୁଥିବା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ଡ୍ରାଇଭର ଅଟନ୍ତି। ମହେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସେ କ-ରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ସକାଳୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ବହୁତ ଚାପରେ ଥିଲେ l ଏଥି ସହିତ ବାହାରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ନୃତ୍ୟ ଦେଖି ସେ ନାଚିବା ଏବଂ ମନୋବଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ PPE କିଟ୍ ପିନ୍ଧି ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ l ମହେଶ କହିଛନ୍ତି ବରଯାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା l

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଏକ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି କ-ରୋନା ୱାରିୟର୍ସ କ-ରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦିନରାତି ରହିଆସୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅନେକେ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି l ଅନେକ କରୋନା ୱାରିୟର୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରୁଛନ୍ତି l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହେଶ ତାଙ୍କର ଚାପ କମାଇବା ପାଇଁ ଏସବୁ କରିଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.