Press "Enter" to skip to content

5 ମାସର ଗ-ର୍ଭବତୀ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ରାସ୍ତାରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିଲେ ଡିଏସପି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କୁ ସଲାମ କରିବେ – special report

କ-ରୋନା ଅବଧିରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ମେଡିକାଲ ବିଭାଗ ସହିତ ପୋଲିସ ବିଭାଗ ମଧ୍ୟ ଦିନରାତି ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛି l ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଲାବୁଲି ନକରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଆଜିକାଲି ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି l ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଲକଡାଉନ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ l

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଛତିଶଗଡର ବସ୍ତର ଜିଲ୍ଲାର ଦାନ୍ତେୱାଡାରେ ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥିଲା ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ 5 ମାସର ଗ-ର୍ଭବତୀ ଡିଏସପି ଶିଳ୍ପା ସାହୁ ରାସ୍ତାରେ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା l

ଡିଏସପି ଶିଳ୍ପା ସାହୁ ଜଣେ ଗ-ର୍ଭବତୀ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟକୁ ଜୋରଦାର କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କେଉଁଠାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି l ଏହି କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ଡିଏସପିଙ୍କ ହାତରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବାଡି ଅଛି l ପେଟ ଯୋଗୁଁ ସେ ଏକ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି l

ଏହି ଡିଏସପି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି l ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଦୀପାନସୁ କାବ୍ରା ତାଙ୍କର ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – ଚିତ୍ରଟି ଡାଣ୍ଟେୱାଡା ଡିଏସପି ଶିଳ୍ପା ସାହୁଙ୍କର l ଗ-ର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣରେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଦଳ ସହିତ ରାସ୍ତାରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି l

ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ରେ ନିଜ ଦଳ ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି l

ଜଣେ ଗ-ର୍ଭବତୀ DSP ଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି l ଭିଡିଓରେ ସେ ଘରେ ରହିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି l ସେମାନେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଏହି ମହିଳା DSP କୁ ଅଭିବାଦନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ l

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଜନସାଧାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି କାମ ପାଇଁ ନମସ୍କାର କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି l ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡିଏସପି ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତର ସନ୍ତାନର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ l

ଡାନ୍ଟେୱାଡାର ଡିଏସପି ଶିଳ୍ପା ସାହୁଙ୍କର ଟାଉନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ କୌଣସି କାରଣ ନଥାଇ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି l ଡିଏସପି ଶିଳ୍ପା ସାହୁଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦେବନ୍ ସିଂ ରାଠୋର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଡିଏସପି l

ଟ୍ରେନିଂ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବା ପରେ ସେମାନେ ଜୁନ୍ 2019 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ନକ୍ସଲ ପ୍ରଭାବିତ ଜିଲ୍ଲାମାନଙ୍କରେ ନକ୍ସଲ ଅପରେସନ୍ ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.