Press "Enter" to skip to content

ଏହି ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ରୁମ ଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିବ – viral clip

ଏକ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିବାବେଳେ, ଅନେକ ଥର, ଏଥିରେ କିଛି ଜିନିଷ ଧରାଯାଇଥାଏ ଯାହା କେହି କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିଲେ ଏଥିରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଅନେକ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥାଏ l ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ସଂଗ୍ରହ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ l

ଯଦି ତୁମେ ଏହି ସେଲଫି ଉପରେ ଯତ୍ନର ସହ ଦେଖ ତୁମେ ଦର୍ପଣରେ ଏକ ଭୂତ ଚେହେରା ଦେଖିବ l ପରେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ଏହା ଜାଣିଲା, ସେ ପାଦରୀ ଙ୍କୁ ଡାକି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପବିତ୍ର କରିବାକୁ ଡାକିଲେ l ଆଜି ବି ଏହି କୋଠରୀରେ କେହି ଶୋଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ପରିବାର ଏହାକୁ ଏକ ସାଧାରଣ କୋଠରୀରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି l

ଏଥିରେ ଝିଅମାନେ ବାଳିକା ଗୋଷ୍ଠୀ ଭାବରେ ପୋଜ୍ କରୁଛନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ସମୁଦ୍ରରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଫଟୋକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି l

ରିହାନା ଏବଂ କ୍ୟାଟି ପେରିଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ’ରୁ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିଲେ କୃତିଙ୍କ ଚେୟାର ତଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖାଯାଏ l ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ସେ କୃତିଙ୍କ ପୋଷାକ ତଳେ ଦେଖୁଛନ୍ତି l ଅବଶ୍ୟ, ପରେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଏହା ଏକ ଫଟୋସପ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଛବି l

ଏହି ଫଟୋ ଆମେରିକାର ଆଇଡାହୋ ରାଜ୍ୟର ଏକ ନିଛାଟିଆ ଜଙ୍ଗଲର ଅଟେ l ନକଲି ଏବଂ ଲି ଭଉଣୀମାନେ ଛୁଟିଦିନ ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ l

ଏହି ସମୟରେ ସେ ସେଲଫିରେ ଏକ ଅଜବ ଚିତ୍ର ଦେଖିଲେ ଯାହାକୁ ସେ ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିବାର ଦେଖିଲେ l ପରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ପୁନର୍ବାର ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଗଲେ, ଦେଖାଗଲା ଯେ ଏହି ଚିତ୍ର ଜଙ୍ଗଲରେ ହଜିଯାଇଥିବା ଶିଶୁର ଅଟେ l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ପିଲାଟିକୁ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ l

ମ୍ୟାକେଲା କଲିନ୍ସ ସପିଂ କରିବା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ l ସେ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ ନୂଆ ପୋଷାକ ଉପରେ ଚେଷ୍ଟା କରି ସେଲଫି ନେଇଥିଲେ l ପରେ ସେଲଫିରେ ପରଦା ପଛରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​l ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ଭୟଭୀତ ହେଲେ l ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ପ୍ରେମିକା ଯିଏ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲେ l

ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବାପା ଅଫିସରୁ ଆସିଥିଲେ l ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇବା ଉଚିତ୍ l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଏକ ଫଟୋ ଉଠାଇ ପଠାଇଥିଲେ l କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଯେ ଝିଅର ଶଯ୍ୟା ତଳେ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଅଛନ୍ତି l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାପା ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର କୋଠରୀକୁ ଗଲେ ଝିଅ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା ସେ ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ l

ଝିଅଟି ଗଛ ପାଖରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି କରି ମଜା କରୁଥିଲା l ତା’ପରେ ଗଛରେ ବସିଥିବା ସାପ ଉପରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଆଖି ପଡିଗଲା ଏହା ଏକ ଚିନ୍ତା ର ବିଷୟ ଯେ ସାପ ଦୌଡ଼ି ନ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନେ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ l

ପାର୍କରେ ଏକ ଦମ୍ପତି ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ l ପ୍ରେମିକା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ l ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହଲିଉଡର ଏକ ଭୟଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସ୍ଲେଣ୍ଡରମ୍ୟାନ୍ ରେ ଚିତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ଏତେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ପଛକୁ ନ ଯାଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ l

ରବିନ୍ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଥିବା ଏହି ଅଜବ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ଦେଖି ଜଙ୍ଗଲରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରୁଥିଲେ l ଭବିଷ୍ୟତର ରୋବଟ୍ ପରି, ଷ୍ଟାର୍ ୱାର୍ସ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପରି l

1962 ର ଏହି ଫଟୋରେ, ଗୋଟିଏ ପାଦ ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିଲା l ତେବେ ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଗୋଡଟି ସେହି ଶିଶୁର ଅଟେ ଯିଏ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପଛରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲା l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.