Press "Enter" to skip to content

ଏହି 2 ଟି ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାରା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରୁହନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି କି ? Special report

ଏହି 2 ଟି ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାରା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରୁହନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି କି ?

ଏହି ଦୁନିଆରେ ବିବାହର ବନ୍ଧନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାରଣ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ପୁଅ ଏବଂ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ଝିଅ ବିବାହରେ ବନ୍ଧା ହେବା ପରେ ସାତୋଟି ଜନ୍ମ ପାଇଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି l ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଦ୍ୱାର ହେଉଛି ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଯାହା ହେତୁ ସମ୍ପର୍କ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଏବଂ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ l

ଯେଉଁ ଝିଅଅ ନିଜ ପରିବାର ଛାଡି ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ବିବାହ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରେ, ସେହି ଝିଅର ଅନେକ ଆଶା ଅଛି ଯିଏ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଵା ଏବଂ ସମ୍ମାନ କରିବା ଏବଂ ଜୀବନସାରା ତାଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଇଚ୍ଛାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ବହୁତ ଅଛି l

ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୁଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାରା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଖେଳେ ଏବଂ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋପାନରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଖେଳେ l ସମୟ ସହିତ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରେମ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଅନୁଭବ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ବଢ଼ୀଯାଏ l

କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଥାଏ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀମାନେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ 2 ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି କିଏ ଯିଏ ତାଙ୍କର ଅଟନ୍ତି l

ଜୀବନସାରା ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାରା ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖର କଳ୍ପନା କରନ୍ତି, ସେହି ସ୍ୱାମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନସାରା କେବଳ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଦୁଖ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା, ସେହି ଦୁଇ ପତ୍ନୀ କିଏ ଯିଏ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ କେବେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ?

K ଏହି ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ଅଟନ୍ତି l ଏହି ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ପାଇବା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି l

ଏହି ମହିଳାମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଅତୀତରେ ସମାନ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ଏବଂ ଖୁସି ହେଉ | ସେ ସର୍ବଦା ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ସମାଣ ଭାବେ ବହୁତ ପ୍ରେମ କରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଏପରି ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ l

ସର୍ବଦା ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ସେ କୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ସେ କଣ କରନ୍ତି, କାହାକୁ ଭେଟନ୍ତି, ଆମକୁ ନ ପଚାରି ତାଙ୍କୁ ସବୁକିଛି କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ l ଜଣେ ମଣିଷ କାହାକୁ ଏତେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କହି ସବୁକିଛି କରିବା ଉଚିତ୍ l

ଏହି କାରଣରୁ, ନାମକ ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବିରକ୍ତିକରତା ଥାଏ କାରଣ ଯେତେବେଳେ ବି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ନ କହି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ସେମାନେ କ୍ରୋଧିତ ଏବଂ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି | ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି l

P ନାମକ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି l ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଯେ ସେ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବି ସେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ 24 ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କାମ ଛାଡି କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି l

ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୀବନଯାପନ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ନିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଭଳି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ମହିଳାମାନେ ଏହା ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ କ୍ରୋଧିତ ଘରେ ବସିଥା’ନ୍ତି l ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଘର ଅଛି ଏବଂ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସବୁ ବିଷୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.