Press "Enter" to skip to content

ସୁନା ଦର ହ୍ରାସ ହୋଇ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା କେତେ ଟଙ୍କା ହ୍ରାସହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ – Breaking news

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି l ଏହି ସପ୍ତାହରେ, 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ସୁନା ଫ୍ୟୁଚର 600 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇଛି l ଫ୍ୟୁଚର ବ୍ୟତୀତ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଜାରରେ ହ୍ରାସ ହୋଇଛି l ସୋମବାର, MCX ଉପରେ ସୁନାର ଜୁନ୍ ଫ୍ୟୁଚରଗୁଡିକ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 48,000 ଟଙ୍କା ପାଖାପାଖି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା l

ଏହା ପରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ କ୍ରମାଗତ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି l ଏହି କାରଣରୁ ସୁନା 47,300 ସ୍ତରକୁ ଖସି ଆସିଛି l ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସୁନା ମୂଲ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି l MCX ଉପରେ ଜୁନ୍ ସୁନା 100 ଟଙ୍କାର କମ ସହିତ କାରବାର କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି l

ରେକର୍ଡ ସ୍ତରଠାରୁ ପ୍ରାୟ 9000 ଟଙ୍କା ଶସ୍ତା

ଗତ ବର୍ଷ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ସୁନାରେ ବହୁ ବିନିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରେ, MCX ଉପରେ 10 ଗ୍ରାମ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 56191 ଟଙ୍କା ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା l ଗତ ବର୍ଷ ସୁନା 43% ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇଥିଲା l

ଯଦି ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ତର ତୁଳନାରେ ସୁନା 25% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ସୁନା MCX ରେ 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 47300 ଟଙ୍କା ସ୍ତରରେ ରହିଛି, ଯାହାକି 8900 ଟଙ୍କା ଶସ୍ତା ହୋଇଯାଉଛି l

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସୁନା କିପରି ଯାଉଥିଲା ଶିଖନ୍ତୁ

ଦିନ ସୁନା (MCX ଜୁନ୍ ଫ୍ୟୁଚର)

<< ସୋମବାର 47951/10 ଗ୍ରାମ

<< ମଙ୍ଗଳବାର 47633/10 ଗ୍ରାମ

<< ବୁଧବାର 47482/10 ଗ୍ରାମ |

<< ଗୁରୁବାର 47438/10 ଗ୍ରାମ |

<< ଶୁକ୍ରବାର 47340/10 ଗ୍ରାମ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BREAKING NEWSMore posts in BREAKING NEWS »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.