Press "Enter" to skip to content

ଗାୟକ ସୁରେଶ ୱାଡକର ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଙ୍କୁ ବାହାହେବା ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲେ – Bollywood

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ‘ମୋହିନୀ’ ହସ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଥକି ଜାଆଁନ୍ତି ନାହିଁ l ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣରୁ ଗାୟକ ସୁରେଶ ୱାଡକର ମାଧୁରୀଙ୍କ ବିବାହକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ l

ବଲିଉଡର ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି l ଆଜି ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ‘ମୋହିନୀ’ ହସ ଏବଂ ଆଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ କ୍ଳାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା l

କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସିଙ୍ଗର ସୁରେଶ ୱାଡକର ଏହି ବଲିଉଡ ସୁପରହିଟ ଶୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଥରେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବାର କାରଣ ଜାଣିବ, ତୁମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବ l ଆଜି ମାଧୁରୀଙ୍କୁ 54 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି l ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ମଜାଳିଆ କାହାଣୀ ଜାଣ l

ବାସ୍ତବରେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ପିତାମାତା ଖୁସି ନଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହିରୋଇନ୍ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଉଚିତ୍ l ମାଧୁରୀଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ବହୁତ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ଝିଅ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ l

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ପରିବାର ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ l ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଯଦି ମାଧୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ କେବେବି ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ପାଇବେ ନାହିଁ l

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ଝିଅ ପାଇଁ ଭଲ ପୁଅ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ସେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗାୟକ ସୁରେଶ ୱାଡକରଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ l କିନ୍ତୁ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଛବି ଦେଖି ସୁରେଶ ୱାଡକର ତାଙ୍କୁ ‘ବହୁତ ପତଳା’ ବୋଲି ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ l ହଁ, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରାଯାଇଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ମାଧୁରୀଙ୍କ ପରିବାରର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା l

କିନ୍ତୁ ବୋଧହୁଏ ଭାଗ୍ୟ କିଛି ଅଲଗା ଥିଲା | ମାଧୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ କିଛି ଯାଦୁ ଦେଖାଇଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ କହିବେ, ‘ଦିଲ ତୋ ହୋ ତୋ ଶେର୍ଫ ମାଧୁରୀ ‘

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ 80% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ‘ହମ୍ ଆପକେ ହେନ୍ କୌନ,’ ସାଜନ ‘,’ ଦେବଦାସ ‘ଇତ୍ୟାଦି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି l ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାସନ କରିବା ପରେ ଆମେରିକୀୟ ହାର୍ଟ ସର୍ଜନ ଡାକ୍ତର ଶ୍ରୀରାମ ନେନେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.