Press "Enter" to skip to content

ଦିଲପ କୁମାର ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡ଼ ରେ Bollywood ଆକ୍ଟର ମାନେ ହାତ ଯୋଡି କଲେ ଅନୁରୋଧ କଲେ ତାଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା ପାଇଁ ଅଧିକ ସେଆର କରନ୍ତୁ

କ-ରୋନା ଜୀବାଣୁ ପୁଣିଥରେ ସାରା ଦେଶରେ ଗତି କରିଛି l ଏହି କାରଣରୁ ରୋଗୀମାନେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶଯ୍ୟାରୁ ଅମ୍ଳଜାନ ନ ପାଇବାର ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି l ଏଥି ସହିତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ବହୁତ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି l

କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଭିନେତା ଦିଲୀପ କୁମାର, ଯିଏ ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟରୁ ନିଜକୁ ପୃଥକ କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି l ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଦେଖାଯାଉଛି l ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ବଢୁଥିବା ବୟସ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଅନ୍ୟପଟେ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡ଼ିଛି l

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କ-ରୋନା ମାମଲାରେ କ୍ରମାଗତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟୁଛି ବୋଲି ବ୍ୟାଖ୍ୟା ହୋଇଛି l ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ଫେନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର l ତେବେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାଇରା ବାନୁ ଏହା ପଛର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି l

ସାଇରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଲୀପ ସାହେବଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ କାରଣରୁ ଆମେ ତାଙ୍କର ନିତ୍ୟ ବ୍ୟବହାର୍ଯ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଛୁ l ଯଦି ଭଗବାନ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତି, ଆମେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଯିବା l ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ରହି ବେ, ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଆମେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଖର ହିନ୍ଦୁଜା ନନ୍ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଘରକୁ ଫେରିବା l

ତେବେ କେତେକ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଦିଲୀପଙ୍କ ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଥିଲା l ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ରବିବାର ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି l

ସୂତ୍ରରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇନାହିଁ l ଦିଲୀପ ସାହେବ କରୋନାରେ ପୀଡିତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ କୋଭିଡ ନଥିବା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ନଥାନ୍ତା l କୋ-ଭିଡ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଇଥାନ୍ତେ l

ଏଥି ସହିତ ଅଭିନେତା ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି l ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଗତ ବର୍ଷ କରୋନା ସଙ୍କଟ ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କର 98 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିନଥିଲେ l ବିଗତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା କାରଣ 2020 ମସିହାରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ସେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହରାଇଥିଲେ l

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଲୀପ କୁମାର 11 ଡିସେମ୍ବର 1922 ରେ ପାକିସ୍ଥାନର ପେଶୱାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଟ୍ରାଜେଡି କିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.