Press "Enter" to skip to content

ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ରେ ଅଚାନକ ହ୍ରାସ କିଣିଦିଅନ୍ତୁ ସୁନା ନହେଲେ ପସ୍ତେଇବେ – Breking news

ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ସୁନା କିଣିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯିବା ସହିତ ବିବାହ ରୁତୁ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୁନା ଚାହିଦା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି l ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୁନା କିମ୍ବା ରୂପା କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଠାରେ ସର୍ବଶେଷ ହାର ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ l

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୁନା କିମ୍ବା ରୂପା କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସର୍ବଶେଷ ହାର ଯାଞ୍ଚ କରି ଆଜି ଏଠାରେ ସପିଂ କରନ୍ତୁ l ଗୁଡ୍ ରିଟର୍ନ ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରତି ଗ୍ରାମରେ 10 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ପାଇଛି l ଏହା ସହିତ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ହାର 44,710 ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାବେଳେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ହାର 45,710 ରେ ପହଞ୍ଚିଛି l

ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ସୁନା ଓ ରୂପା ମୂଲ୍ୟ ସବୁ ସହରରେ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ l ଯଦି ଆମେ ରୂପା ବିଷୟରେ କହିବା, ଆଜି ଏହାର ମୂଲ୍ୟରେ 370 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି l କିଲୋଗ୍ରାମ ରୂପା ମୂଲ୍ୟ କିଲୋଗ୍ରାମ ପାଇଁ 71,130 ଟଙ୍କା l

ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏହା 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା 45,900 ଟଙ୍କା l ମୁମ୍ବାଇରେ 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 44,720 l ଚେନ୍ନାଇରେ 45,000 ଟଙ୍କା l କୋଲକାତାରେ ଏହି ହାର 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 45,800 ଟଙ୍କା ରହିଛି l

ଏହି ଉପାୟରେ ଆପଣ ସୁନାର ଶୁଦ୍ଧତା ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁନାର ଶୁଦ୍ଧତା ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ସରକାର ଏକ ଆପ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି। ‘ବିଏସ୍ କେୟାର ଆପ୍’ ଯାହା ସହିତ ଗ୍ରାହକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଶୁଦ୍ଧତା ସୁନା ର ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ l

ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କେବଳ ସୁନାର ଶୁଦ୍ଧତା ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବରଂ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ l ଯଦି ଏହି ଆପରେ ଦ୍ରବ୍ୟର ଲାଇସେନ୍ସ ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏବଂ ହଲମାର୍କ ମାର୍କ ଭୁଲ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଗ୍ରାହକ ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ l ଏହି ଆପ୍ (ସୁନା) ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକ ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BREAKING NEWSMore posts in BREAKING NEWS »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.