Press "Enter" to skip to content

ମୋଦି ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଲୋକେ ଗାଳି ସୋନୁ ସୁଦ ହେବେ ଆଗାମୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ -Breaking news

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସାରା ବିଶ୍ୱରୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି l ସୋନୁ ସୁଦ କ-ରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସିତ l

ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା ଯୁଗରେ ଗରିବଙ୍କ ମସିହା ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିଲେ l ସମଗ୍ର ଦେଶରେ କ-ରୋନା ଭାଇରସ୍ ମାମଲା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ବଢାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି l ଏହି ସମୟରେ, ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଭଲ କାମ ଦେଖି ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ କହିଥିଲେ। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତିରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ମଜାଦାର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି l

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ସୁଦ ମିଡିଆ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଏକ ସିରପ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଭାୟାନୀ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି l

ଅତୀତରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବାହାରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରାଯିବା ଉଚିତ କାରଣ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ହିରୋ ଅଟନ୍ତି l ରାହୁ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତିରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି l ଭାଇରାଲ ଭାୟାନୀ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି |

ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ସୁଦ ସିରପ ପିଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି l ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରିବା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ଏହା ଉପରେ ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଯାହା ଅଛି, ତାହା ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭଲ l ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ଛିଡା ହୋଇଛି l

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲକ୍-ଡାଉନ୍ ଠାରୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସହାୟତା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଗତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା l ସେ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ

ସେବେଠାରୁ ଏହା ନିରନ୍ତର ଭାବରେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛି l ସୋନୁ ସୁଦ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ l ନିକଟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ଜରିଆରେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆବେଦନ ମିଳିଥାଏ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ଅସମ୍ଭବ ହୋଇଯାଏ l

ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ପ୍ରାୟ 41660 ଟି ଆବେଦନ ପାଇଛି l ଆମେ ମଧ୍ୟ ଆମ ତରଫରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ, ଯାହା ଆମେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ l ଯଦି ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, ତେବେ ଏହା କରିବାକୁ ମୋତେ ପ୍ରାୟ 14 ବର୍ଷ ଲାଗିବ, ଅର୍ଥାତ୍ 2035 ସୁଦ୍ଧା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BREAKING NEWSMore posts in BREAKING NEWS »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *