Press "Enter" to skip to content

ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଜୋତାରେ ମାରିଲେ ବର କୁ କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ – Viral news

ହରିୟାଣାର ପାଲୱାଲରେ ବରର ଲୋକମାନେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସିଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ବିବାହରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ପରେ ହିଁ ବର ଏବଂ ବାରାତକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ l ସୂଚନାନୁସାରେ, ରବିବାର ଦିନ ପାଲୱାଲ ଜିଲ୍ଲାର ମଦନନାକା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ହୋଇଥିଲା l

ବରକୁ ବର ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ​​| ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏପରି କିଛି କରିଥିଲା ​​ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ପକ୍ଷରୁବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା l

ଗାଁର ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ପୁରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା 9 ମଇ ରବିବାର ଦିନ ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲା l କିନ୍ତୁ ବିବାହର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବରର ବାପା ଫୋନ କରି ବରର ପରିବାର ଆଗରେ କାର ମାଗିଥିଲେ l ବରର ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ କାର ଦିଆଯିବା ପରେ ହିଁ ବିବାହ ହେବ l

ଯଦି ଆପଣ କାର ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ କୌଣସି ବିବାହ ହେବ ନାହିଁ l ବରର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କାରର ଚାହିଦା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ l ତେବେ ସେ କାରକୁ ହଁ କରିଥିଲେ l ଏହା ପରେ ପରଦିନ ଗାଁରେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଦ୍ଦ୍ୱାରା ବର ପହଞ୍ଚିଥିଲା l

କ-ରୋନା କାରଣରୁ କେବଳ 25 ଜଣ ଲୋକ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସିଥିଲେ l ବିବାହ ରୀତିନୀତି ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ବରର ବାପା ଏକ କାର ମାଗିଥିଲେ l ଯେତେବେଳେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏହା ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଠିଆ କରାଇ ଜୋତାକୁ ଆଘାତ କରି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବନ୍ଦ ରଖିଥିଲେ l

ଏଥି ସହିତ ବର ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ l ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଛାଡିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ମଧ୍ୟ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ l ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ବରର ପରିବାରକୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ l ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଯିବାକୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ l

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ବିବାହରେ ମୋଟ ସାତ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି। ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଜିଦ ପ୍ରଣାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେମାନେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାମବାସୀ ବିବାହ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି କ୍ଷମା ମାଗିବା ପରେ ବରଯାତ୍ରୀ କୁ ଫେରିବାକୁ ଦେଇଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.