Press "Enter" to skip to content

ଦ୍ୱାରରୁ ଦ୍ୱାର ସର୍ଭେ ରେ ବୁଲି 7 ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କଠାରେ ଜ୍ୱର,ଥଣ୍ଡା ଏବଂ କାଶ ଦେଖାଦେଲା ସମସ୍ତେ ଆତଙ୍କିତ – Breking news

ରାଜସ୍ଥାନରେ କ-ରୋନା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ସକରାତ୍ମକ ମାମଲା ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଥିବାବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ୍ୟରେ 7 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଦ୍ୱାର ଦ୍ୱାର ଅଭିଯାନ ସମୟରେ ଜ୍ୱର, ଥଣ୍ଡା ଏବଂ କାଶ ଲକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି l ରାଜ୍ୟ ସୂଚନା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାଜନଙ୍କଠାରୁ ଏହି ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି l

ସୋମବାର ରାତିରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକ ଗେହଲଟଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କୋଭିଡ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ ମହାଜନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ରାଜସ୍ଥାନରେ ସମାନ ସଂକ୍ରମଣ ହାର ଜାରି ରହେ ତେବେ 26 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କୋ-ଭିଡଙ୍କ ମାମଲା ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ l

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗ୍ରାମରେ ସଂକ୍ରମଣର ବିସ୍ତାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଦ୍ୱାରରୁ ଦ୍ୱାର ସର୍ଭେ କରାଯାଉଛି l

ଏହି ଅବସରରେ ଉଦବୋଧନ ଦେଇ ଗେହଲୋଟ୍ ବିଧାୟକ ଏବଂ ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ମିଳିତ ଭାବେ କ-ରୋନା ଭାଇରସ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ଲାଗୁ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ l

କୋ-ଭିଡ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ପରିବେଶରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି ଏବଂ ଏହା ଏକ ଭୟାବହ ହାରରେ ବିସ୍ତାର କରୁଛି l ପରିସ୍ଥିତି ଚିନ୍ତାଜନକ ଏବଂ ତେଣୁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୋଭିଡଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ l

ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତା ଗୁଲାବଚାନ୍ଦ କାଟାରିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏସବୁ କଷ୍ଟକର ସମୟ ଏବଂ କୋ-ଭିଡଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ରାଜନୀତିଠାରୁ ଉପରକୁ ଉଠିବାକୁ ପଡିବ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.